Сумські тенісисти вибороли медалі у Львові

Сумські тенісисти вибороли медалі у Львові Федерація тенісу України

Турнір першої категорії федерації тенісу України "Кубок RIEL" завершився у Львові. Тривав він з 26 по 29 липня. Участь в турнірі взяли спортсмени з Сумщини. Про це Суспільному розповів директор "Тенісної академії" Ігор Смертяк.

Участь у ньому брали юнаки та дівчата у вікових категоріях U12 та U14, які змагались в одиночному та парному розрядах.

Сумчанка Єлизавета Довгопол серед спортсменок до 12 років разом з киянкою Нікою Верстюк дійшла до фіналу парного розряду. Вона поступилася Поліні Скляр з Одеси та Анні-Аделіні Никифорук з Коломиї у трьох партіях і здобула срібло. В одиночному розряді Єлизавета поступилась у чвертьфіналі.

Серед юнаків до 14 років сумчанин Матвій Лемішко та Ярема Данилишин з Коломиї у фіналі, у трьох партіях, здолали львівсько-дніпровську пару — Остап Талама/Захар Бондарець — і вибороли золоту медаль. В одиночці Матвій програв у півфіналі.

• Участь футбольної команди “Альянс” з Сумщини у чемпіонаті України — під питанням.
  • У Сумах відбулись змагання з біатлону за призи Сумського відділення НОК України.
  • Сумський легкоатлет Олександр Погорілко бере участь в Олімпійських іграх 2020.