"Ворскла" припинила виступи у Лізі конференцій після першого суперника

"Ворскла" припинила виступи у Лізі конференцій після першого суперника ФК "Ворскла"

Команда Юрія Максимова у додатковий час програла фінському клубу КуПС.

Полтавська "Ворскла" покинула Лігу конференцій. У матчі-відповіді другого раунду представник УПЛ програв у додатковий час фінському клубу КуПС.

Перший матч між командами у Фінляндії закінчився з рахунком 2:2. Відповідно, "Ворсклу" влаштовувала лише перемога з будь-яким рахунком - нічийний результат вимагав від команд додаткового часу.

Рахунок поєдинку вдалось відкрити полтавчанам, які цього разу грали вдома. На 48-й хвилині влучним ударом відзначився Олівьє Тілль. Однак надовго втримати перевагу "Ворсклі" не вдалось. Уже за хвилину м'яч опинився у воротах Дмитра Різника - гол до свого активу записав Джордан Себбан, пробивши з дальньої відстані.

Завдяки активному пресингу полтавчанам вдалось реалізувати ще один момент біля володінь суперника. Цього разу на 55-й хвилині "Ворсклу" вивів уперед Олександр Скляр.

На останніх хвилинах основного часу полтавська команда пропустила вдруге. На четвертій додатковій хвилині рахунок зрівняв Урхо Ніссіля, повторивши сценарій попередньої зустрічі опонентів - 2:2.

У додатковий час "Ворскла" залишилася в меншості - другу жовту картку отримав захисник Богдан Кушніренко, який з'явився на заміну на 79-й хвилині. КуПС чисельною меншістю полтавчан скористався - на 111-й хвилині дальнім ударом ворота "Ворскли" вразив півзахисник Узочкову.

У підсумку 2:3 та 4:5 за сумою двох матчів - "Ворскла" припиняє виступи в єврокубках, програючи першому ж супернику.

Ліга конференцій. 2-й раунд кваліфікації. Матч-відповідь

"Ворскла" (Україна) - КуПС (Фінляндія) - 2:3

Голи: Тілль, 48, Скляр, 55 - Себбан, 49, Ніссіля, 90+4, Узочокву, 111

• Ліга конференцій проводиться вперше. Це третій за рівнем єврокубковий чемпіонат після Ліги Європи та Ліги чемпіонів.
  • "Ворскла" отримала право зіграти в новому турнірі завдяки тому, що закінчила попередній сезона на п'ятому місці в чемпіонаті України.
  • У Лізі конференцій зіграє ще один український клуб - "Колос". У третьому раунді він зустрінеться з "Шахтєр Караганда" (Казахстан).
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів