Визначилися півфіналісти Олімпіади-2020 з чоловічого тенісу: як виглядає сітка

Визначилися півфіналісти Олімпіади-2020 з чоловічого тенісу: як виглядає сітка AP

Перша ракетка світу Новак Джокович зіграє проти німця Алєксандра Звєрєва.

Визначилися усі півфіналісти Олімпіади-2020 з чоловічого турніру з тенісу.

У четвер, 29 липня, відбулися чвертьфінальні матчі Олімпійських Ігор. Свій матч провів і перша ракетка світу - серб Новак Джокович - перемога в двох сетах над японцем Кеї Нісікорі - 6:2, 6:0.

Головним апсетом чвертьфінальних матчів Олімпіади-2020 з чоловічого тенісу стала поразка представника ОКР Даніїла Мєдвєдєва. Друга ракетка світу поступився шостому сіяному Пабло Карреньйо-Бусті.

Щодо решти півфіналістів, то інший представник ОКР Карен Хачанов переміг француза Юго Умбера в трьох сетах. А німець Алєксандр Звєрєв вибив на стадії чвертьфіналу іншого представника Франції - Жеремі Шарді.

За підсумками чвертьфінальних матчів були сформовані півфінальні пари. Зокрема, між собою зіграють найрейтинговіші тенісисти серед тих, хто залишився на турнірі - Новак Джокович та Алєксандр Звєрєв.

Півфінальні пари Олімпіади-2020 з тенісу (матчі - 30 липня)

• Карен Хачанов (ОКР, 12) - Пабло Карреньйо-Буста (Іспанія, 6)

Тенісисти зустрічалися між собою шість разів, рахунок 4:2 на користь іспанця. Востаннє представники ОКР та Іспанії грали між собою в квітні 2021-го на турнірі в Монако - перемога Карреньйо-Бусти.

• Новак Джокович (Сербія, 1) - Алєксандр Звєрєв (Німеччина, 4)

Джокович та Звєрєв зустрічалися між собою 10 разів. Статистика на користь першої ракетки світу - 7:3 (востаннє Джокович переміг Звєрєва у чвертьфіналі Australian Open-2021 в чотирьох сетах).

• Новак Джокович за умов перемоги на Олімпіаді-2020 наблизиться до "золотого" слему.

Де дивитися Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Ігор-2020 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.