Netflix ввів обов'язкову вакцинацію своїх акторів від COVID-19

Netflix ввів обов'язкову вакцинацію своїх акторів від COVID-19

Netflix ввів обов'язкову вакцинацію своїх акторів від COVID-19

Netflix зобов'язав робити щеплення від COVID-19 акторів і працівників знімальних майданчиків. Відмовитися від вакцинації можна з медичних та з релігійних причин або через вікові обмеження. Про це повідомляє видання the Hollywood Reporter.

Також щеплення можуть не робити учасники проєктів, які вже у виробництві. Компанія погодила правила з Альянсом продюсерів кіно і телебачення, Гільдією кіноакторів – Американською федерацією художників телебачення і радіо, профспілками та іншими галузевими організаціями. Netflix стала першою великою студією в Голлівуді, яка ввела такий захід.

Рішення керівництва Netflix було прийняте у зв'язку з тим, що "Дельта"-варіант, більш заразний штам вірусу, продовжує поширюватися. Сплеск числа заражень призвів до повернення деяких скасованих раніше обмежень, наприклад, обов'язкового носіння масок.

Netflix ввів обов'язкову вакцинацію своїх акторів від COVID-19bloombergquint

Це також спонукало принаймні одного відомого голлівудського актора закликати до більш суворих заходів на знімальному майданчику. Так, раніше Шон Пенн зажадав, щоб актори та знімальна група його серіалу "Газліт" пройшли вакцинацію перед поверненням на роботу.

Також у липні з подібними вимогами виступили компанії Facebook і Google. Їхні співробітники повинні пройти вакцинацію від коронавірусу, перш ніж повертатися з віддаленої роботи в офіси.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше