Ліга чемпіонів. Ліверпуль програв на переможному стадіоні, геній Боруссії встановив новий рекорд Borussia Dortmund Facebook

18 лютого відбулися перші матчі плейоф Ліги чемпіонів. У рамках 1/8 фіналу в Мадриді зустрілися англійський Ліверпуль та іспанський Атлетіко, а дортмундська Боруссія приймала на своєму стадіоні французький ПСЖ.

Підопічні Юргена Клоппа мінімально поступилися на стадіоні Ванда Метрополітано в Мадриді, де тріумфували у фіналі Ліги чемпіонів-2019. Швидкий гол на 4 хвилині забив після розіграшу кутового півзахисник іспанців Сауль Ньїгес.

Статистика активних дій для Ліверпуля невтішна: мерсисайдці упродовж матчу не завдали жодного удару в площину воріт, при цьому маючи тотальну перевагу у володінні м'ячем: 73% проти 27% у суперника. Тож підсумковий рахунок – 1:0, і чинні чемпіони турніру спробують пробитися до наступної стадії вже на Енфілді.

У іншому матчі в Німеччині продовжив феєрити вундеркінд Боруссії, норвежець Ерлінг Холланд. У другому таймі він вдало завершив комбінацію й відкрив рахунок (69'). Парижанам вдалося відновити паритет (75') завдяки асисту Кіліана Мбаппе на Неймара. За дві хвилини 19-річний Холанд потужним ударом у ворота Наваса знову вивів "джмелів" уперед. 2:1.

Дубль норвежця зробив його рекордсменом Ліги чемпіонів: він став першим гравцем, молодшим від 20 років, який відзначився 10-ма голами в одному розіграші турніру.

Що відомо:

• До стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів вийшли лише клуби з п'ятьох топліг: іспанської Ла Ліги, італійської Серії А, французької Ліги 1 та німецької Бундесліги. Це Боруссія Д, Манчестер Сіті, ПСЖ, Реал М, Наполі, Ліон, Валенсія, Ювентус, Атлетіко, Аталанта, Челсі, Барселона, Ліверпуль, Тоттенгем, Баварія та Лейпциг.
  • 19 лютого італійська Аталанта, кольори якої захищає українець Руслан Малиновський, прийматиме на своєму стадіоні іспанську Валенсію. Для Аталанти це перший плейоф Ліги чемпіонів в історії клубу. У паралельному матчі німецький РБ Лейпциг спробує здобути гостьову перемогу над фіналістом минулорічної ЛЧ англійським Тоттенгемом.
  • 18 лютого УЄФА презентував м'яч фіналу Ліги чемпіонів, яким команди гратимуть починаючи зі стадії 1/8.
ПолітикаЕкономікаКультураСвітВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСпортСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди