Рівнянин Романчук здобув бронзу на Олімпійських іграх

Рівнянин Романчук здобув бронзу на Олімпійських іграх Суспільне

Плавець Михайло Романчук здобув третє місце на Олімпійських іграх у Токіо. Заплив на 800 метрів вільним стилем відбувся уранці 29 липня.

У четвер, 29 липня, 04:30 відбувся фінал дистанції 800 метрів вільним стилем. Михайло показав результат – 7.42.33. Це третій результат у запливі. Першим фінішував американець Роберт Фінк, срібло в італійця Грегоріо Палтріньєрі.

Михайло Романчук змагатиметься також на дистанції 1500 метрів. Кваліфікаційний заплив запланований на 30 липня, фінал – на 1 серпня.

• Українець Романчук з олімпійським рекордом пройшов до фіналу 800 метрів вільним стилем. Він виграв свій кваліфікаційний заплив із часом 7:41.28 – це новий національний та олімпійський рекорд.
  • У кваліфікації Михайло Романчук оновив власний національний рекорд, який встановив на 800 метрах вільним стилем. У квітні 2019-го він подолав цю дистанцію за 7:42.49 хвилин.
  • Олег Омельчук у парі з Оленою Костевич здобули третю "бронзу" на Олімпіаді-2020: стрільці виграли її в змішаному змаганні.
  • Крім Омельчука та Романчука до Токіо поїхали ще дві вихованки рівненського спорту, які нині представляють інші області. Дзюдоїстка Анастасія Турчин презентує Волинь. А легкоатлетка Катерина Климюк – Запорізьку область.
  • За перебігом Олімпійських ігор можна буде стежити на телеканалі UA:Перший та на сайті Суспільне.Спорт.

Де дивитися Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Ігор-2020 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.