Збірна України зі стрільби з луку у повному складі закінчила виступи на Олімпіаді-2020

Збірна України зі стрільби з луку у повному складі закінчила виступи на Олімпіаді-2020

Збірна України зі стрільби з луку у повному складі закінчила виступи на Олімпіаді-2020 НОК

Вероніка Марченко пройшла чемпіонку світу, але в наступній перестрілці вилетіла.

Збірна України зі стрільби з луку вилетіла у повному складі з Олімпійських Ігор у Токіо. Відбулося це за підсумками виступів в одиночному чоловічих та жіночих турнірах.

Україна на Олімпіаді-2020 змагалася у чотирьох дисциплінах: чоловічому (Олексій Гунбін) та жіночому одиночних турнірах (Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Лідія Січенікова), у жіночому командному, а також міксттурнірах (Вероніка Марченко, Олексій Гунбін).

З міксттурніру та у жіночій команді Україна вилетіла за підсумками першого раунду. Після цього усі чотири українці змагалися у одиночних турнірах і вже покинули і його.

Як виступили українці в одиночних турнірах?

Змагання зі стрільби з луку для двох українок - Лідії Січенікової та Вероніки Марченко - переносилися через погодні умови. Причому Марченко у підсумку виступила останньою - у середу, 28 липня.

Читайте також: Змагання чотирьох українців на Олімпіаді-2020 перенесено. У чому причина

Усі чотири українці розпочинали виступи у 1/32 фіналу. І лише одній з них - Вероніці Марченко - вдалося пройти в наступний раунд, здолавши чинну чемпіонку світу Ле Цзеїн з Китайського Тайбея - 6:4.

Проте вже у наступному раунді Марченко натрапила на фіналістку останнього чемпіонату світу - кореянку Кан Чхе Йон. Впоратися і з нею українка не змогла - 1:7.

Результати України у стрільбі з лука на Олімпіаді-2020

одиночний турнір
командний турнір

Збірна України (жінки) - виліт у першому колі

змішаний турнір

Вероніка Марченко, Олексій Гунбін - виліт у першому колі

Що відомо

  • Для Марченко, Павлової та Січенікової Олімпіада-2020 стала другою в кар'єрі. Гунбін у Токіо дебютував.
  • На Олімпіаді в Ріо-2016 Україна пройшла далі у стрільбі з луку в кожній з дисциплін. У команді українки дійшли до 1/8 фіналу, а у одиночних турнірах усі три лучниці, а також Віктор Рубан у чоловічому турнірі пройшли перше коло змагань.
  • Востаннє Україна здобувала медаль на Олімпіаді в стрільбі з луку у 2008 році - Віктор Рубан виграв "золото" в одиночному турнірі.

Де дивитися Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Ігор-2020 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу