Помер Джої Джордісон – один із засновників і колишній барабанщик гурту Slipknot

Помер Джої Джордісон – один із засновників і колишній барабанщик гурту Slipknot

Помер Джої Джордісон – один із засновників і колишній барабанщик гурту Slipknot

У понеділок, 26 липня пішов з життя співзасновник і колишній барабанщик американського метал-гурту Slipknot Джої Джордісон. Причина смерті не розголошується. За словами близьких, Джордісон "мирно помер уві сні". Про це повідомляє Rolling Stone. Йому було 46 років.

"Смерть Джої залишила в нас порожні серця і почуття невимовної печалі. Ті, хто був знайомий з Джої, знали його дотепність, м'який характер, величезне серце і любов до всього, що пов'язано з родиною і музикою. Сім'я Джої просить друзів, фанатів та ЗМІ поважати нашу потребу в самоті та спокої в цей неймовірно важкий час", – із заяви рідних Джордісона.

Після повідомлень про смерть музиканта Slipknot поміняли всі свої обкладинки в соцмережах на траурні чорні заставки. Сайт гурту також є суцільним чорним полем, без будь-яких розділів та інформації.

Помер Джої Джордісон – один із засновників і колишній барабанщик гурту Slipknot

Джої Джордісон у сценічному амплуа

Музикант залишив гурт у 2013 році через "особисті причини". Як стало відомо у 2016 році, це було зумовлено прогресуючим розсіяним склерозом – однією з форм поперечного мієліту. Цілком можливо, що причиною смерті стали ускладнення, викликані хворобою.

"Я втратив ноги. Я більше не міг грати. Це була форма розсіяного склерозу, чого я не бажаю навіть ворогові, – сказав Джордісон у 2016 році. – Для людей з розсіяним склерозом, поперечним мієлітом або чимось в цьому роді я живий доказ того, що ви можете перемогти це лайно".

Протягом багатьох років він також грав на барабанах для Metallica, Korn, Satyricon, Ministry і Роба Зомбі. Після Slipknot Джордісон заснував сайд-проєкт під назвою Scar the Martyrn, який перестав існувати у 2016 році, після чого став учасником метал-гурту Sinsaenum, в якому грав до самої смерті.

За кар'єру Джордісон отримав безліч нагород, а також посів 13 місце в списку 50 найкращих рок-барабанщиків за версією видання Classic Rock і неодноразово був визнаний найталановитішим барабанщиком сучасності.

Slipknot – американський ню-метал-гурт, утворений у вересні 1995 року в Айові, США. Альбоми гурту отримали статус платинових, всього продано понад 30 млн копій по всьому світу. Колектив відомий тим, що його учасники на концертах, фотосесіях та інтерв'ю носять маски та спеціальні комбінезони. Маски видозмінюються з виходом нового альбому.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше