Україна втратила усіх представників у настільному тенісі на Олімпіаді-2020

Україна втратила усіх представників у настільному тенісі на Олімпіаді-2020

Україна втратила усіх представників у настільному тенісі на Олімпіаді-2020 AP

Ніхто не пройшов далі другого раунду.

Український тенісист Коу Лей у 7-сетовому матчі поступився представнику Єгипта в другому раунді олімпійського турніру з настільного тенісу - і вилетів зі змагань. Коу був останнім представником України, хто ще залишався в олімпійській сітці.

Відповідно, після вильоту Коу Лея українців у настільному тенісі в Токіо не залишилося.

Як виступили українці

  • Ганна Гапонова: виліт у першому раунді

35-річна Ганна Гапонова отримала 38-й номер посіву на Олімпіаді, розпочала виступи з першого кола. Її першою суперницею стала австрійка Лі Ю. Дебютанка Олімпійських ігор Гапонова не змогла подолати цей рубіж - поразка 2:4 і виліт одразу в першому раунді.

Українка вела по ходу зустрічі 2:1, але програла три наступні сети. Щодо Лі Ю, то вона стартувала у попередньому раунді змагань і уже виграла три матчі (пройшла другий раунд після перемоги над українкою).

  • Маргарита Песоцька: виліт у другому раунді

Лідерка збірної України з настільного тенісу отримала 20-й номер посіву в Токіо-2020 - це означає, що вона автоматично відібралася в другий раунд змагань. Однак пройти далі Маргариті не вдалося.

У своєму першому матчі українка зіграла проти предствниці Індії Маріки Батри. Песоцька вела з рахунком 2:0 та 3:2 по сетах, але втратила перевагу, а тоді й програла увесь матч у семи партіях. Українка стала однією з двох представниць топ-20 посіву, хто не пройшов до третього раунду.

Читайте також: Україна втратила другу спортсменку у настільному тенісі на Олімпіаді-2020
  • Коу Лей: виліт у другому раунді

На відміну від українських тенісисток, Коу Лей зміг виграти принаймні один матч у Токіо. Він пройшов перший раунд змагань, розгромивши представника Туніса - 4:0 за сетами.

У другому раунді Коу зустрічався з єгиптянином Омаром Ассаром (28-й номер посіву). Їх матч тривав усім сім сетів та зайняв більше години. Коу Лей програв стартові три партії та був у кроці від вильоту - 0:3. Однак українець зміг не просто скоротити відставання, але й повністю відіграти його - 3:3.

Та на більше Коу Лея не вистачило: вирішальну партію він програв, а разом з цим вилетів з Олімпіади.

Що відомо

  • На трьох українські гравці у настільний теніс виграли лише один матч - і усі уже вилетіли з Олімпіади.
  • Уперше з 2008 року ніхто з українців не пройшов у третій раунд та далі на олімпійському турнірі з настільного тенісу. У 2012 році Песоцька дійшла до третього раунду, у 2016 році - Біленко до третього, а Лей до четвертого.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів