Розклад виступів українців у третій день Олімпіади (понеділок, 26 липня): хто та коли змагається НФФУ

На третій день змагань виступатимуть 16 українських спортсменів.

На старті Олімпіади збірній України вдалось здобути дві бронзові медалі. 20-річна дзюдоїстка Дар'я Білодід стала третьою у ваговій категорії до 48 кг, а 37-річний Ігор Рейзлін завершив виступ на третьому місці у фехтуванні на шпагах. Для обох Олімпійські ігри в Токіо стали дебютними.

У понеділок, 26 липня, змагатимуться 16 українців у 9-ти видах спорту. Першою на токійські арени вийде Ірина Маловічко у кваліфікації зі стендової стрільби. А закриватиме змагальний день важкоатлетка Каміла Конотоп, що виступатиме у вазі до 55 кг.

Розклад виступів українці на Олімпіаді-2020: третій день (26 липня)

• 03:00. Стендова стрільба. Ірина Маловічко (кваліфікація)
  • 03:55. Фехтування. Ольга Харлан (1/32 фіналу)
  • 06:00. Настільний теніс. Коу Лей (друге коло)
  • 06:40. Бадмінтон. Марія Улітіна (груповий етап)
  • 08:00. Теніс. Людмила та Надія Кіченок (друге коло, парний розряд)
  • Не раніше 08:00. Теніс. Еліна Світоліна (друге коло, індивідуальний розряд)
  • 09:00. Стрибки у воду. Олег Сербін, Олексій Середа (10 метрів, синхрон). Фінал
  • 13:00. Спортивна гімнастика. Командні змагання (Петро Пахнюк, Ілля Ковтун, Ігор Радівілов, Євген Юденков). Фінал
  • 13:20. Плавання. Ігор Трояновський (200 метрів батерфляєм, кваліфікація)
  • 13:23. Плавання. Денис Кесіль (200 метрів батерфляєм, кваліфікація)
  • 13:50. Важка атлетика. Каміла Конотоп (група А). Фінал

Хто боротиметься за медалі

Українці змагатимуться за 4 медалі: Ольга Харлан (фехтування), Каміла Конотоп (важка атлетика), Олег Сербін і Олексій Середа (стрибки у воду), Петро Пахнюк, Ілля Ковтун, Ігор Радівілов т Євген Юденков (спортивна гімнастика).