Ястремська програла росіянці й слідом за Світоліною покинула турнір у Дубаї

Ястремська програла росіянці й слідом за Світоліною покинула турнір у Дубаї Twitter

Друга ракетка України Даяна Ястремська вже на старті припинила свій шлях на турнірі WTA Premier у Дубаї (ОАЕ). Тенісистка не зуміла скористатися перевагою 5:2 у вирішальному, третьому, сеті.

У рамках першого кола турніру Даяна Ястремська (26 WTA) зустрілася на корті з росіянкою Веронікою Кудерметовою (39 WTA), яка пройшла до першого кола, подолавши кваліфікацію.

Матч тривав 2 години 20 хвилин. У вирішальному сеті за рахунку 5:2 Даяна двічі невдало подала на матч, після чого віддала суперниці чотири гейми. Українці вдалося відіграти матчбол Кудерметової й перевести гру на тайбрейк, де Даяна вже не зуміла нав'язати боротьбу. Підсумковий рахунок – 7:5, 3:6, 6:7(2).

У другому колі росіянка побореться за перемогу з фіналісткою Australian Open-2020, іспанкою Габріньє Мугурусою.

Як повідомляло Суспільне, Еліна Світоліна, яка є дворазовою чемпіонкою турніру в Дубаї, зазнала розгромної поразки в першому колі змагань.