Частину валідаторів у комунальних автобусах Ужгорода можуть тимчасово вимкнути

Частину валідаторів у комунальних автобусах Ужгорода можуть тимчасово вимкнути

Частину валідаторів у комунальних автобусах Ужгорода можуть тимчасово вимкнути Оригінальне

Частину валідаторів в ужгородських комунальних автобусах можуть тимчасово вимкнути. Про це повідомив директор комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра. Все через те, що наразі ніхто не може проконтролювати сплату через валідатори біля середніх та задніх виходів

Кожен комунальний автобус в Ужгороді має всередині три валідатори для безготівкового розрахунку за проїзд: біля передніх, середніх і задніх дверей. Ужгородець Юрій Ковальов користується валідаторами два тижні. Каже: за цей час мав одну проблему.

ЮРІЙ КОВАЛЬОВ, користується валідатором

«Я зайшов із сумками у 18-тий маршрут, зайшов і не сплатив на передньому валідаторі за проїзд, а пройшов трішки далі, щоб людям, які позаду заходили, щоб вони вільно зайшли, щоб я не перешкоджав. Зайшов, розрахувався на середньому валідаторі. Платня пройшла, все добре, але в той момент, коли я розраховувався, водій підскочив із свого крісла в салон і почав мені гучно кричати разів три: «Шановний, шановний». Щось від мене хотів. Я підійшов, показав, що я заплатив і питаю: «У чому проблема?». Каже, що у них є таке розпорядження, що необхідно розраховуватися лише на передньому валідаторі».

Юрій Ковальов вважає, для контролю сплати через валідатори доречно найняти контролерів.

ЮРІЙ КОВАЛЬОВ, користується валідатором

«Це класно, я їздив закордоном у громадському транспорті, так має бути. Просто єдине, що закордоном у громадському транспорті ти заходиш на будь-які двері, ти собі підходиш до будь-якого валідатора, собі сплачуєш. Водій на тебе не звертає уваги. На це мають бути контролери».

Ольга Беца теж користується валідатором від початку введення безготівкового розрахунку в муніципальному транспорті. Каже: проблем із розрахунком не мала.

ОЛЬГА БЕЦА, користується валідатором

«Я розраховувалася не один раз уже й завжди у мене це виходило, у мене не було ніяких проблем. Був такий випадок, що один із валідаторів не працював, той, що вкінці автобуса, біля останніх дверей. Мені здається, що це було навмисно, щоб всі розраховувалися на першому валідаторі біля вхідних дверей, аби водій бачив, як ви здійснюєте цей процес оплати. Як на мене, це нормально, тому що оскільки вони не видають чек, ці валідатори, то водій має бачити процес оплати, що ви не є «зайцем» і не їдете в цьому автобусі безкоштовно».

Директор комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра каже, буде краще, якщо пасажири користуватимуться валідатором біля водія.

ВІТАЛІЙ ГОТРА, директор КП «Ужгородський муніципальний транспорт»

«На всіх 20-ти автобусах усі валідатори справні, вони працюють. Ми закликаємо усіх мешканців розраховуватися на передніх дверях у зв’язку з тим, що це набагато полегшує водію проконтролювати процес оплати. Само собою потрібен контроль. Але контроль потрібен тоді, коли це масово, коли люди звикнуть до оплати безконтактно. Ми введем контролерів тільки після того, як буде мінімум 5 % людей розраховуватися карткою. На даному етапі розрахунок становить менше одного відсотка».

Віталій Готра додав: звернувся до банку, щоб валідатори біля середніх та задніх дверей тимчасово вимкнули, а сплачувати за проїзд можна було б тільки біля кабіни водія.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди