Ювілейний фестиваль короткого метру KISFF оголосив цьогорічну програму

Ювілейний фестиваль короткого метру KISFF оголосив цьогорічну програму

Ювілейний фестиваль короткого метру KISFF оголосив цьогорічну програму

З 4 по 8 серпня 2021 року в кінотеатрі "Київська Русь" та інших кінолокаціях міста пройде десятий фестиваль короткометражного кіно "Kyiv International Short Film Festival" (KISFF). Про це організатори повідомили у групі фестивалю на Facebook.

Цьогоріч організатори зібрали 29 тематичних кінопрограм, що об'єднують 179 короткометражних фільмів з усього світу. Традиційно глядачі побачать міжнародний та національний конкурси, програму "Фестивальні хіти", "Анімаційне божевілля", "Комедії", "Teen Spirit" та "Midnight sexy shorts".

У межах ретроспективи "Український короткий метр: становлення" всі охочі зможуть побачити фільми Нарімана Алієва, Катерини Горностай, Павла Острікова, Марини Степанської та Анатолія Лавренішина. На український короткий метр вхід буде вільним, кінопокази відбудуться в парку ім. Тараса Шевченка, де протягом літа проходить "Кіновернісаж просто неба".

Організатори планують ознайомити глядачів з ретроспективою творчості першої у світі режисерки та продюсерки Аліс Ґі-Блаше, яка вважається "піонеркою" кінематографу. На фестивалі покажуть 13 короткометражних фільмів Аліс Ґі, знятих між 1898 і 1907 роками.

KISFF

Аліс Ґі-Блаше

Також KISFF згадає роботи режисера кіно та відеокліпів, відеомонтажера та графічного дизайнера з Парижа Вільяма Лабурі – фільм "Хотару", який отримав гран-прі на 5-му KISFF, "Вдавай мертвого", "Свідомість" та нову короткометражну роботу "Яндере". 

Центральною темою фільмів KISFF 2021 стануть джентрифікаціяРеконструкція і оновлення будівель в раніше непривабливих частинах міста та асоційований з ними переїзд до району багатших мешканців., фемінізм, відкритість, кордони, пошук ідентичності, гумор та почуття.

Абонемент для відвідування фестивалю коштує 400 грн, для студентів – 300 грн. Кілька кінопрограм будуть доступні онлайн. Паралельні покази пройдуть в Одесі та Чернівцях. Детальніше ознайомитися з повною програмою фестивалю, придбати абонементи та квитки можна на сайті.

Фестиваль проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У співпраці з Французьким інститутом, Goethe-Institut, Польським інститутом та Австрійським культурним форумом.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше