Українські легкоатлетки вибороли дві нагороди змагань у Франції

Українські легкоатлетки вибороли дві нагороди змагань у Франції Meeting Féminin du Val d'Oise

Українка Ольга Ляхова стала чемпіонкою міжнародного легкоатлетичного турніру Meeting Feminin Du Val D'oise у французькій Обонні. Третє місце посіла у секторі стрибків у висоту Аліна Шух.

Про це інформує Федерація легкої атлетики України.

Чемпіонці ІІ Європейських ігор Ользі Ляховій не було рівних у забігу на дистанції 800 метрів. До свого "золота" легкоатлетка дісталася за 2,03,91 хв. Це вже другий упродовж тижня виступ Ляхової у Франції. 14 лютого вона зупинилася за крок до п'єдесталу на змаганнях у Валь-де-Рей, фінішувавши четвертою (2,04,28 хв).

Багатоборка Аліна Шух змагалася у стрибках у висоту і виборола "бронзу" з результатом 1,88 м.

Раніше українські легкоатлетки Ярослава Магучіх та Марина Бех-Романчук тріумфували на міжнародному турнірі в Глазго.