Богослужіння з нагоди річниці Хрещення Руси-України пройдуть на UA: КУЛЬТУРА

Богослужіння з нагоди річниці Хрещення Руси-України пройдуть на UA: КУЛЬТУРА

Богослужіння з нагоди річниці Хрещення Руси-України пройдуть на UA: КУЛЬТУРА Фото: сайт Михайлівського Золотоверхого собору

27 та 28 липня суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА транслюватиме літургії Православної церкви України з нагоди 1033-ї річниці Хрещення Руси-України.

У вівторок, 27 липня, з 16:45 до 19:30 наживо транслюватиметься Всенічне бдіння напередодні вшанування святого рівноапостольного князя Володимира з Михайлівського Золотоверхого собору.

У середу, 28 липня, з 8:30 до 10:45 UA: КУЛЬТУРА покаже Божественну літургію в день святкування 1033-ї річниці Хрещення Руси-України з Михайлівського Золотоверхого собору. Проведе її митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

А об 11:00 наживо транслюватиметься молебень біля пам’ятника святого рівноапостольного князя Володимира на Володимирській гірці.

Богослужіння можна переглянути на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також онлайн на сайті або у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.

Нагадаємо, з кінця березня 2020 року три загальнонаціональні суспільні телеканали UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ транслюють богослужіння й інші обрядові заходи, щоб задовольнити духовні потреби вірян, які через карантинні обмеження не мають змоги відвідувати храми.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше