"Закохатися у Вермонт", "Обручка до весни", "Вогонь і полум’я" — вечірні кіносеанси на UA: КУЛЬТУРА

"Закохатися у Вермонт", "Обручка до весни", "Вогонь і полум’я" — вечірні кіносеанси на UA: КУЛЬТУРА

"Закохатися у Вермонт", "Обручка до весни", "Вогонь і полум’я" — вечірні кіносеанси на UA: КУЛЬТУРА Кадр з фільму "Закохатися у Вермонт"

Суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА представив серію фільмів для вечірніх кіносеансів з 26 по 30 липня. Щодня о 23:05 глядачі зможуть переглянути різножанрові фільми, серед яких "Портрет дівчини у вогні", "Вогонь і полум’я", "Закохатися у Вермонт", "Обручка до весни" і мистецьке завершення тижня — "Караваджо: форма темряви".

Відкриває новий тиждень французький артхаус "Портрет дівчини у вогні" режисерки Селін Ск’ямми. Фільм отримав дві премії на Каннському міжнародному кінофестивалі — приз за найкращий сценарій та Queer Palm за найкращий фільм із ЛГБТ-тематикою.

1770 рік. Молоду француженку Елоїзу, яку зіграла Адель Енель, силоміць віддають заміж за невідомого їй раніше міланського вельможу. Щоб одружитися, чоловік має спершу побачити портрет Елоїзи та оцінити її зовнішність. Для цього батьки дівчини наймають молоду художницю Маріанну, яку зіграла Ноемі Мерлан. Гуляючи та спілкуючись з Елоїзою вдень, вона малює її портрет ночами. З кожним днем дівчата стають усе ближчими та розуміють, що обидві не хочуть майбутнього шлюбу. Фільм можна переглянути у понеділок, 26 липня, на UA: КУЛЬТУРА.

У вівторок, 27 липня, UA: КУЛЬТУРА покаже фільм "Вогонь і полум’я" — французьку комедію 1982 року режисера Жана-Поля Раппено. У головних ролях Ів Монтан та Ізабель Аджані — єдина людина в історії, яка отримала 5 нагород Сезар. Головний герой Віктор Валанс — давній любитель казино. Залишивши в Парижі матір і трьох дочок, він подався на Багами й до Канади, щоб займатися темними схемами у гральному бізнесі. Згодом Віктор повертається додому у пошуках грошей.

28 липня, середа — мелодрама Девіда Вінінга "Закохатися у Вермонт" 2017 року. У головних ролях Джулі Гонсало, Бенджамін Ейрс і Пітер Бенсон. Жінка-письменниця, авторка відомих книг для підлітків, Ангела Янг, тікаючи від немилої їй слави, вирішує відпочити й перезавантажитись у Вермонті. Аж раптом у невеличкому містечку її, без документів і з утраченою пам’яттю про власне життя, знаходить місцевий поліцейський. Як після цього зміниться життя Ангели та чи повернеться до неї пам’ять?

Продовжує серію вечірніх кіносеансів комедія 2014 року «Обручка до весни» режисера Крістофера Таборі. У головних ролях — Рейчел Бостон і Кірбі Морроу. Історія про те, до чого можуть призвести передбачення ворожки, у які спершу ніхто не вірив, та які в один момент починають збуватися. Життя головної героїні Керін кардинально змінюється після таких передбачень: згідно з ними, дівчина ніколи не вийде заміж, якщо не заручиться до весни. Про те, чим закінчиться історія Керін, можна дізнатися вже в четвер, 29 липня, на UA: КУЛЬТУРА

А на завершення тижня, 30 липня — документальна стрічка Хесуса Гаркеса Ламберта "Караваджо: форма темряви" про художника Мікеланджело Мерізі да Караваджо. 40 найвідоміших його картин були відзняті у різних містах Італії та поза її межами, а сам фільм розповідає їхню історію та оживляє місця, якими мандрував і де творив митець на початку XVII століття. Власне, завдяки цим місцям і картинам режисеру вдалось набагато глибше розкрити особистість Караваджо та показати його революційний характер.

Дивіться серію вечірніх кіносеансів щодня з 26 липня по 30 липня о 23:05 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також онлайн на сайті або у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше