Збірна Ґвінеї анулювала рішення відмовитися від виступів на Олімпіаді в Токіо. Як це пояснили

Збірна Ґвінеї анулювала рішення відмовитися від виступів на Олімпіаді в Токіо. Як це пояснили

Збірна Ґвінеї анулювала рішення відмовитися від виступів на Олімпіаді в Токіо. Як це пояснили Sport News Africa

Ґвінейські спортсмени все-таки прибудуть у Токіо.

Збірна Ґвінеї вирішила відмовитися від свого рішення не делегувати спортсменів на Олімпійські Ігри в Токіо. Про це повідомив міністр спорту Гвінеї Бантама Соу.

Ґвінейці на Олімпійські Ігри у Токіо мали прибути у делегації з п'ятьмома спортсменами. Однак влада країни попередньо відмовилася від участі на Олімпіаді, посилаючись на рівень захворюваності у Японії, а також на нові штами коронавірусу.

Читайте також: Збірна Ґвінеї відмовилася від участі в Олімпійських іграх-2020. У чому причина

Проте від цього рішення у Ґвінеї вирішили відмовитися. За словами міністра спорту країни, після додаткових перемовин з урядом країни, а також з організаторами змагань, попереднє рішення відмовитися від Олімпіади-2020 вирішили анулювати.

"Міністр спорту із задоволенням повідомляє громадян Ґвінеї, а також усю спортивну спільноту, що уряд, отримавши гарантії від регуляторів охорони здоров'я, погодився на участь атлетів на 32-х Олімпійських Іграх у Токіо", - цитує заяву урядовця ESPN.

Коронавірус - не єдина причина, через яку Ґвінея могла відмовитися від участі на Олімпіади. За кілька днів перед цим генеральний секретар олімпійського комітету Ґвінеї повідомив, що держава виділила гроші на поїздку спортсменів у Токіо.

"Запитання, яке ставила перед собою - чому Ґвінея вирішила не змагатися на Олімпійських Іграх через коронавірус, враховуючи, що країна-організатор (Японія) не відмовилася від них через цю хворобу. Чому? Коли я задала це запитання собі, то не змогла знайти на нього відповіді", - зазначила борчиня Фатумата Камара.

Хто змагатиметься на Олімпіаді-2020 від Ґвінеї?

  • Фатумата Камара (жіноча боротьба)
  • Мамаду Тахіру (плавання)
  • Фатумата Туре (плавання)
  • Аїссата Дін Конте (легка атлетика, біг на 100 метрів)
  • Мамаду Самба Ба (дзюдо)

Що відомо

  • Єдиною країною, яка відмовилася від участі на Олімпіаді, стала КНДР - влада країни мотивувала це рішення пандемією коронавірусу.
  • Для Ґвінеї це 11-а літня Олімпіада в історії. Однак виграти хоча б одну нагороду місцевим спортсменам не вдавалося.

Де дивитися Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Ігор-2020 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Безпосередньо церемонія відкриття пройде в п'ятницю, 23 липня, о 14:00. Пряма трансляція на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу