На КПП "Тиса" ремонтують міст. Там частково обмежили рух

На КПП "Тиса" ремонтують міст. Там частково обмежили рух

На КПП "Тиса" ремонтують міст. Там частково обмежили рух
ФОТО: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Ремонт мосту через річку Тиса розпочали сьогодні, 22 липня, на українсько-угорському кордоні. Про це повідомила речниця Чопського загону Тетяна Кравченко.

За її словами, ремонтують покриття на вантажних смугах руху на українській стороні моста. Триватиме ремонт до 29 вересня.

"Рух вантажних, легкових машин, автобусів та мікроавтобусів буде здійснюватися реверсивноРеверсивна смуга руху — це смуга руху в якій рух можливий в обох напрямках, залежно від певних умов. Зазвичай використовується для розширення потоку транспорту під час години пік. Рух по смузі регулюється реверсивним світлофором, який має вигляд червоного хрестика що забороняє рух по смузі, або зеленої стрілки, яка дозволяє рух. На довгих реверсивних смугах може також додатково використовуватись жовта стрілка, яка означає вимогу негайно звільнити смугу у вказаному напрямку, бо подальший рух по смузі небезпечний (може відбуватись зміна напрямку). через центральну частину моста по черзі, у взаємодії з контрольними службами обох сторін", — розповіла речниця.

На цей час рух вантажних та легкових авто, автобусів і мікроавтобусів організували реверсно через центральну частину моста по черзі. У зв’язку з цим можливі черги на виїзд з України в районі моста через річку Тиса.

Читайте нас у Telegram та Viber

На початок