Ерік Клептон відмовився грати в закладах, які потребують підтвердження вакцинації

Ерік Клептон відмовився грати в закладах, які потребують підтвердження вакцинації

Ерік Клептон відмовився грати в закладах, які потребують підтвердження вакцинації

Британський рок-музикант Ерік Клептон заявив, що не виступатиме на будь-яких заходах, де вимагають від відвідувачів пред'явлення доказів вакцинації. Про це повідомляє видання the Guardian.

У відповідь на заяву уряду Великобританії про те, що до кінця вересня для відвідування нічних клубів і місць проведення публічних заходів будуть потрібні паспорти вакцинації, музикант заявив, що не буде грати "ні на одній сцені, де присутня дискримінована публіка".

Клептон поділився заявою через Telegram-акаунт італійського архітектора і Covid-скептика Робіна Монотті. Він супроводжувався посиланням на пісню Клептона з Ван Моррісоном "Stand and Deliver", в якому вони співають: "Ти хочеш бути вільною людиною або ти хочеш бути рабом?".

У травні Клептон поділився своїм негативним досвідом отримання вакцини AstraZeneca через той самий Telegram-акаунт, заявивши, що в нього були "серйозні" реакції, які змусили його засумніватися в тому, чи зможе він знову грати на гітарі.

Ерік Клептон є одним з найбільш шанованих і впливових рок-музикантів. Він єдиний музикант, який тричі включений в Зал слави рок-н-ролу: як сольний виконавець і члена рок-гуртів Cream і The Yardbirds.

Що відомо

  • За 21 липня в Україні від COVID-19 вакцинували понад 120 тисяч людей, що є новим добовим рекордом. З початку вакцинації повністю щепили вже понад 1,5 млн осіб.
  • Станом на ранок 22 липня в Україні за добу виявили 726 нових випадків COVID-19, від ускладнень захворювання померла 21 людина.
  • В Україні відкрили вже близько 200 центрів вакцинації від COVID-19.
  • Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.
  • В Україні розпочався четвертий етап вакцинації від COVID-19. Під час нього щеплять людей старше 60 років, а також людей віком 18-59, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів.
  • ЮНІСЕФ очікує, що 20% населення України буде щеплено вакцинами, отриманими від глобальної ініціативи COVAX. Водночас у фонді закликали продовжити рутинну вакцинацію від інших хвороб.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше