Українські стрільці з лука дізнались розклад змагань на Олімпійських іграх-2020

Українські стрільці з лука дізнались розклад змагань на Олімпійських іграх-2020

Українські стрільці з лука дізнались розклад змагань на Олімпійських іграх-2020 АР

Українці виступлять одразу в чотирьох дисциплінах.

Став відомий розклад змагань за участю українських стрільців із лука.

На Олімпійських Іграх у Токіо збірна України буде представлена чотирма спортсменами - Олексієм Гунбіним, Веронікою Марченко, Анастасією Павловою та Лідією Січеніковою. Вони виступатимуть в одиночному, а також мікст та командному жіночому турнірах.

Гунбін відібрався на Олімпіаду-2020 завдяки виступу на останньому світовому відбірковому турнірі, що відбувся у Парижі. Українські лучниці, в свою чергу, гарантували собі олімпійську ліцензію за підсумками виступів на чемпіонаті світу зі стрільби з лука.

Читайте також: Україна здобула ліцензію на Олімпіаду-2020 в чоловічій стрільбі з луку

Усі українські спортсмени розпочнуть виступ у день відкриття Олімпійських ігор - 23 липня. Марченко, Павлова та Січенікова стартуватимуть у відбірковому раунді о 3:00 за київським часом, а Гунбін - о 07:00.

Змагання в міксті пройдуть 24 липня, початок - о 3:30 за київським часом. Жіночий командний турнір, своєю чергою, відбудеться 25 липня, початок - о 3:30 за київським часом.

Що відомо

  • Гунбін уперше змагатиметься на Олімпійських іграх. Усі інші представниці збірної України вже мали досвід виступів на Олімпіаді. Зокрема, Марченко та Павлова змагались у Ріо-де-Жанейро (2016), а Січенікова - у Ріо-де-Жанейро та в Лондоні (2016, 2012).
  • За весь час проведення Олімпіад Україна завоювала чотири медалі зі стрільби з лука - 1 золото, 1 срібло та 2 бронзи. Єдине золото в історії збірній України приніс Віктор Рубан у 2008 році в Пекіні.

Що далі

  • П’ятниця, 23 липня. Жіночі та чоловічи змагання зі стрільби з лука. Індивідуальний залік.
  • Субота, 24 липня. Жіночий командний турнір зі стрільби з лука.
  • Неділя, 25 липня. Мікст

Де дивитися Олімпійські ігри-2020

UA:Перший та Суспільне Спорт транслюватимуть Олімпійські ігри-2020 у Токіо. Аби дивитись змагання онлайн на сайті Суспільне Спорт, необхідно авторизуватись через соціальні мережі або електронну пошту.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Показ Олімпійських ігор стартуватиме з офіційної церемонії відкриття, що пройде 23 липня. Початок - о 14:00 за київським часом.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів