60-річний спортсмен з Вінниччини став 9-ти разовим чемпіоном світу з гирьового спорту Суспільне Вінниця

60-річний Віктор Ліщишин завоював перемогу на чемпіонаті світу з гирьового спорту серед чоловіків. Змагання проходило в Афінах, де за звання найкращого гирьовика змагалися понад 150 спортсменів.

Спортсмен підняв гирю вагою 24 кілограми 73 рази.

У гирьовий спорт чоловік прийшов 10 років тому.

В 52 — Віктор вперше переміг на чемпіонаті України. Відтоді говорить, тренуватися почав активніше.

"7-8 років тому облаштував спортзал у батьківській хаті. На металобазах шукав, купляли гирі, штанги, гантелі. Так вийшло, що немає де займатися", — розповів Віктор Ліщишин.

60-річний спортсмен з Вінниччини став 9-ти разовим чемпіоном світу з гирьового спортуСуспільне Вінниця

На останніх змаганнях, які проходили в Афінах (Греція) з 4-го по 11-те липня, Віктор Ліщишин 73 рази підняв гирю вагою 24 кілограми. І став переможцем в особистому заліку. Додому привіз 4 золоті медалі.

"Було дуже спекотно. Збірна України, яку ми представляли зайняла перше командне місце. По віковій категорії я повинен був штовхати гирю вагою 16 кілограм. Але я спробував штовхнути гирю вагою 24 кілограми. Перевірив на що я вартий", — говорить Віктор Ліщишин.

Віктор розповідає, аби виступити на змаганнях — потрібно заплатити гроші за участь, білети й житло. Не всім ветеранам спорту такі витратити по кишені.

"Допомогли мені друзі. Приблизно змагання обійшлися в 600 євро", — каже Віктор Ліщишин.

Нині чоловік готується до чемпіонату світу, які відбудуться восени в Узбекистані.

А ось чи потрапить туди іще не знає, бо грошей на поїздку не вистачає.