Два українці - у старт-листі літньої біатлонної шоу-гонки City Biathlon Wiesbaden: повний старт-лист

Два українці - у старт-листі літньої біатлонної шоу-гонки City Biathlon Wiesbaden: повний старт-лист

Два українці - у старт-листі літньої біатлонної шоу-гонки City Biathlon Wiesbaden: повний старт-лист City Biathlon

Минулого року гонка відбулася без українців через коронавірус.

У німецькому Вісбадені відбудеться четверта поспіль виставкова гонка з біатлону City Biathlon Wiesbaden. Цей старт вважається аналогом Різдвяної гонки, що проводиться наприкінці року.

З 2018 року виставкова гонка проводиться саме у Вісбадені. На неї з'їжджаються топові спортсмени світу. У змаганнях візьмуть участь олімпійські чемпіони, чемпіони світу та переможці Кубка світу.

Як і у 2020 році, на старт у чоловічій та жіночій гонці вийдуть дев'ять біатлоністів. Перед цим у літніх гонках змагалися по вісім біатлоністів.

Від України в гонці візьмуть участь лідери жіночої та чоловічої команд – Юлія Джима та Дмитро Підручний. Торік Дмитро також був у заявці на гонку, проте за кілька днів до старту здав позитивний тест на коронавірус і був вимушений знятися.

Список учасників

  • Жінки:

Юлія Джима (Україна), Доротея Вірер (Італія), Інґрід Тандреволл (Норвегія), Жулья Сімон (Франція), Яніна Геттіх (Німеччина), Маркета Давідова (Чехія), Лена Гекі (Швейцарія). Ще двох біатлоністок оголосять пізніше.

  • Чоловіки:

Дмитро Підручний (Україна), Йоганнес Тінгнес Бьо (Норвегія), Тар'єй Бо (Норвегія), Ерік Лессер (Німеччина), Роман Реєс (Німеччина), Лукас Гофер (Італія), Яков Фак (Словенія), Саїд Халілі (Росія), Фелікс Ляйтнер (Австрія).

У 2020 році шоу-гонку у Вісбадені виграли представники Франції – Жулья Сімон та Кентен Фійон-Має.

Літня гонка у Вісбадені відбудеться 15 серпня. Вона проходитиме в центрі однойменного німецького міста.

Що відомо

  • Навесні у жіночі збірній відбулася зміна тренера: до команди повернувся Урош Велепець.
  • Раніше Урош Велепець повідомляв про участь українських біатлоністок на літньому чемпіонаті світу - Дар'ї Блашко, Катерини Бех, Анни Кривонос та Надії Бєлкіної.
Читайте також: "Рівняти на лідера, а не середину". Інтерв'ю Велепця - про підготовку України до біатлонного сезону
  • У сезоні 2020/21 Юлія Джима стала 2-разовою призеркою особистих гонок на етапах Кубка світу - в Антгольці вона виграла "срібло" в індивідуальній гонці, а в Нове-Место посіла друге місце в спринті.
  • Найкращим результатом Підручного в особистих гонках сезону 2020/21 стало шосте місце у спринті на етапі у Гогфільцені.
  • Старт сезону 2021/22 запланований 26-28 листопада етапом в Естерсунді. Цей сезон буде олімпійським - у лютому 2022-го в Пекіні відбудуться зимові Олімпійські Ігри.
Категорії
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів