Апеляційний суд визнав факт підробки документів під час сесії селищної ради на Запоріжжі

Апеляційний суд визнав факт підробки документів під час сесії селищної ради на Запоріжжі

Апеляційний суд визнав факт підробки документів під час сесії селищної ради на Запоріжжі Суспільне Запоріжжя

Поліція має розглянути факт підробки документів сесії Новомиколаївської селищної ради, — таке рішення ухвалив 19 липня Апеляційний суд міста Запоріжжя.

До суду позивався депутат Новомиколаївської сільради Сергій Чалий, який стверджує що працівники поліції не внесли його звернення щодо голови ради Сергія Шамайди. Він на думку позивача, підробив рішення сесії.

"Сам (сільський голова - прим. ред.) написав пункт 5.9 (до протоколу засідання - прим. ред.), де рішення набирає чинності 7.04.21 року по ліквідації структури освіти. На нашій сесії цього пункту не було, на комісіях теж не було, а він сам вирішив дописати.Тому що на сесії не ведеться відеофіксація, а на сайті селищної ради в повному обсязі не викладається сесія", — розповів Сергій Чалий.

Апеляційний суд визнав факт підробки документів під час сесії селищної ради на Запоріжжі

Сергій Чалий

29 квітня депутат звернувся до начальника відділу поліції № 3 Запорізького районного управління з вимогою внести це правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Той, за словами Сергія Чалого, відповів, що цей пункт з’явився в рішенні сесії в результаті “помилки секретаря”, яка “не призвела до порушення прав і свобод громадян”.

"Він змусив працівників структури освіти реєструватися «заднім числом» на звільнення. Ліквідувалася ця структура освіти. Але він зробив ще одну структуру освіти. Треба було спочатку ліквідувати одну, а потім зробити другу. А так з бюджету і там людям платять, і тут платять зарплату. А також будуть виплачуватися й відпускні", — каже Сергій Чалий.

Після того, як позивач виклав ці обставини, колегія Запорізького апеляційного суду вийшла до дорадчої кімнати. А потім ухвалила скасувати рішення Новомиколаївського районного суду від 24 травня й оголосити нову ухвалу.

Апеляційний суд визнав факт підробки документів під час сесії селищної ради на Запоріжжі

Головуюча суддя Запорізького апеляційного суду Марина Тютюник.

Попри налагоджений відеозв’язок із Новомиколаївським районним судом, відповідачі — представники районного суду та співробітники відділу поліції № 3 Запорізького районного управління поліції не долучилися до судового засідання. Хоча, були про нього попереджені, повідомила головуюча суддя Запорізького апеляційного суду Марина Тютюник.

Повний текст ухвали Запорізького апеляційного суду оголосять 23 липня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди