Спалах COVID-19 у Чехії? Тренер збірної з пляжного волейболу здав позитивний тест

Спалах COVID-19 у Чехії? Тренер збірної з пляжного волейболу здав позитивний тест

Спалах COVID-19 у Чехії? Тренер збірної з пляжного волейболу здав позитивний тест FIVB

Перед цим хворобу виявили у пляжного волейболіста чоловічої команди Чехії.

COVID-19 знову виявили в чеській збірній з пляжного волейболу. Про це повідомляють Inside the Games.

Цього разу захворів Сімон Науш, тренер жіночого дуету – Барбори Германнової та Маркети Слукової. Це 72-й випадок коронавірусу на Олімпіаді з 1 липня.

Також був інфікований ще один представник делегації Чехії.

А за день до цього, 19 липня, позитивний тест здав чеський пляжний волейболіст Ондржей Перушич, що поставило під загрозу його участь у Олімпіаді. Матч 26 липня проти Латвії разом із партнером Давідом Швайнером він точно пропустить.

Читайте також: Олімпіада-2020: список хворих на коронавірус зріс до 60 людей. Хто ще здав позитивний тест?

Чи вплине хвороба Науша на участь його підопічних у турнірі, поки невідомо. Перша гра чешок запланована на суботу, 24 липня, проти Японії.

Що відомо

  • Першими ж в олімпійському селищі на ковід захворіли двоє південноафриканських футболістів – Табісо Моньяне та Камохело Махлаці. У четвер, 22 липня, команда все одно планує зіграти з Японією.
  • Коронавірус знайшли в запасної збірної США зі спортивної гімнастики. Нею виявилася Кара Ікер, яка наразі перебуває на самоізоляції.
  • До лікарні з ковідом потрапив один із членів делегації Нігерії.
  • Через коронавірус Олімпіаду пропустить американка Коко Ґофф, яка мала стати наймолодшою тенісисткою на Іграх за 21 рік.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів