Чи існує ще можливість скасування Олімпіади в Токіо? Що сказав виконавчий директор Оргкомітету

Чи існує ще можливість скасування Олімпіади в Токіо? Що сказав виконавчий директор Оргкомітету

Чи існує ще можливість скасування Олімпіади в Токіо? Що сказав виконавчий директор Оргкомітету
AP

Олімпіада розпочнеться через три дні, однак все ще існує ризик її скасування.

Очільник Організаційного комітета Олімпіади в Токіо Тохіро Муто не виключив можливість скасування Ігор за день перед першою спортивною подією.

Церемонія відкриття Олімпійських Ігор відбудеться у п'ятницю, 23 липня, без глядачів - ще на початку місяця організатори змагань вирішили відмовитися від них у Токіо та ще кількох префектурах через зростання кількості хворих коронавірусом.

Читайте також: Олімпіада-2020: прогноз на кількість медалей України від The Associated Press

За два дні до початку Ігор розпочинаються олімпійські турніри з софтболу та футболу. Вони стануть першими подіями Олімпіади-2020.

Проте очільник Оргкомітету Токіо-2020 не виключив можливості, що Ігри можуть скасувати в останню ж секунду.

Що трапилося?

З 1 липня кількість хворих осіб, пов'язаних з Олімпійськими Іграми, склала 67 осіб - за останні 24 години було виявлено дев'ять нових позитивних випадків. Серед хворих є і спортсмени, які прибули в олімпійське селище - останнім позитивний тест на COVID-19 здав чеський пляжний волейболіст Ондржей Перушич.

Читайте також: Олімпіада-2020: список хворих на коронавірус зріс до 60 людей. Хто ще здав позитивний тест?

Під час прес-конференції у очільника Оргкомітету запитали щодо можливості скасування Ігор через коронавірус. Він ухилився від прямої відповіді, наголосивши на тому, що триматиме постійний зв'язок щодо цієї проблеми, і залежно від динаміки розповсюдження хвороби будуть прийняті ті або інші рішення.

"Ми не можемо передбачити, що трапиться далі з кількістю хворих коронавірусом. Тому продовжуватимемо обговорення, якщо буде спалах у кількості хворих. Погодилися, що виходячи з коронавірусної ситуації, проведемо п'ятисторонню зустріч. Кількість хворих може або збільшуватися, або зменшуватися, тому ми будемо думати, що робитимемо далі, коли ситуація погіршиться", - цитує слова Муто Sky Sports.

Олімпіада-2020: останні новини

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо