Українець пробіг понад 400 км і увійшов в історію. Яким чином і скільки часу йому знадобилося

Українець пробіг понад 400 км і увійшов в історію. Яким чином і скільки часу йому знадобилося

Українець пробіг понад 400 км і увійшов в історію. Яким чином і скільки часу йому знадобилося Sviatoslav Medyk

Бігун вдруге за три роки побив рекорд України та наблизився до світового рекорду.

Український бігун Андрій Ткачук став другою людиною в історії у 48-годинному бігу. Він здобув перемогу на чемпіонаті України у цій дистанції та наблизився до світового рекорду.

Ткачук біг на чемпіонаті України у якості володаря національного рекорду з 48-годиннного бігу. У 2019 році за цей час він подолав дистанцію у 370 кілометрів.

Через два роки Ткачуку вдалося побити цей рекорд. Цього разу за 48 годин український бігун подолав дистанцію у 435 кілометрів.

Завдяки цьому результату Андрій Ткачук став другою людиною в історії за подоланою відстанню у 48-годинному бігу. Лише одній людині в історії вдалося пробігти більше за цей час.

3-5 травня 1996 року на турнірі у французькому Сюржері, що проходив на стадіоні, грецький спортсмен Яніс Курос пробіг дистанцію у 473 кілометрів. Саме йому належать найкращий результат в історії бігу у цій дисципліні.

Хто такий Андрій Ткачук

  • 35-річний бігун із міста Хуст (Закарпатська область).
  • 4-разовий чемпіон України з 24-годинного бігу та володар національного рекорду (262.788 км).
  • У середині липня Ткачук також став переможцем чемпіонат України з трейлуГірський біг. Дистанцію 77 км із сумарним набором висоти 5090 метрів він пробіг за 8:48:24 години.
Категорії
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів