Молодь Херсонщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі "Що для мене Україна?"

Молодь Херсонщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі "Що для мене Україна?"

Молодь Херсонщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі "Що для мене Україна?" Pixabay

Молодь Херсонської області запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій "Що для мене Україна?", присвяченому до 30-ї річниці Незалежності України. Участі у конкурсі можуть взяти діти віком від 3 до 18 років.

Як повідомляє Херсонська обласна державна адміністрація, конкурс проводиться за двома категоріями – фотографія та малюнок. Авторами конкурсних робіт можуть були лише учасники конкурсу – діти віком від 3 до 18 років. Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб.

Номінації в категорії "Фотографія" (за тематикою, без вікового розподілу):

 • Українські традиції (на фото мають бути зображені традиції вашої родини чи громади, навчального закладу, гуртка тощо);
 • Визначні місця моєї малої Батьківщини (на фото мають бути зображені місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій ви мешкаєте).

Номінації в категорії "Малюнок" (за віком):

 • Перша молодша група. Індивідуальна робота (від 3 до 5 років);
 • Перша молодша група. Колективна робота (від 3 до 5 років);
 • Друга молодша група. Індивідуальна робота (від 6 до 10 років);
 • Друга Молодша група. Колективна робота (від 6 до 10 років);
 • Середня група. Індивідуальна робота (від 11 до 14 років);
 • Середня група. Колективна робота (від 11 до 14 років);
 • Старша група. Індивідуальна робота (від 15 до 18 років);
 • Старша група. Колективна робота (від 15 до 18 років).

Колективною вважається робота, яку виконано не більше, ніж 3 особами. Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу; виконуються в довільній графічній чи мальовничій техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 чи А3. Малюнки можуть бути виконані у форматі мінікоміксу чи "мему" (гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

Конкурсна робота (у просканованому форматі, JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на малюнку чи фото) подається до організаційного комітету до 13 серпня 2021 року включно.

Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт в рамках однієї чи декількох обраних номінацій.

Переможців конкурсу оголосять під час творчого фестивалю "З Україною в серці", що відбудеться у Києві під час святкових заходів з нагоди Дня Незалежності України. Крім того, на зазначеному фестивалі буде організована виставка робіт учасників конкурсу.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Що відомо

 • У 2020 році всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна?", присвячений до Дня Незалежності України, відбувся вперше й зібрав 6 826 робіт від 3 462 учасників – дітей віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.
 • В Україні найактивнішими стали Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Одеська, Полтавська, Харківська, Черкаська, Чернівецька області та місто Київ, при чому саме діти із сільської місцевості надіслали переважну кількість робіт. Серед української діаспори найактивнішими стали мешканні Австралії, Австрії, Естонії, Казахстану, Киргизстану, Кіпру, Німеччини, Норвегії, Польщі, Росії, Туреччини, Швеції та Швейцарії.
 • У 2020 році проведення конкурсу підтримали Міністерство молоді та спорту України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Департамент молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди