МБК “Миколаїв” програв баскетбольному клубу “Одеса”

Муніципальний баскетбольний клуб “Миколаїв” вдруге в сезоні поступився БК “Одеса”. Про це повідомляє пресслужба Федерації баскетболу України.

Команда Віталія Чернія має лише одну перемогу в останніх восьми зіграних матчах у рамках “Суперліги Парі-Матч”.

МБК “Миколаїв” програв матч проти баскетбольного клубу “Одеса”

Кадр із відео Федерації баскетболу України

Першу чверть господарі розпочали з рахунком - 5:0. За дві хвилини до кінця миколаївці зрівняли рахунок – 15:15. Одесити кінцівку першої десятихвилинки провели краще за гостей - 20:17. На велику перерву команди пішли з рахунком 43:36. У третій чверті миколаївці краще почали грати в захисті та третю десятихвилинку гості закінчили з перевагою в одне очко – 56:57. В останній десятихвилинці одесити змінили хід гри на свою користь. У підсумку - 77:74. Це шістнадцята поразка корабелів із 22-х зіграних ігор у цьому сезоні.

Найрезультативнішими гравцями матчу в обох командах стали легіонери зі Сполучених Штатів Америки. У “корабелів” - Квентін Петерсон: 29 очок, 13 підбирань, шість передач. В “Одеси” - Брюс Мейсі: 20 очок, два підбирання і чотири перехоплення.

МБК “Миколаїв” у турнірній таблиці – восьмий, БК “Одеса” - п’ятий. Наступний матч МБК “Миколаїв” зіграє 27 лютого в спорткомплексі “Надія” проти БК “Київ-Баскет”.

ПолітикаЕкономікаКультураСвітВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСпортСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди