13:0. Ангеліна Калініна дотисла суперницю і вперше в історії вийшла у півфінал турніру WTA ФТУ

Українська тенісистка продовжує перемагати.

Українка Ангеліна Калініна здобула історичну перемогу на турнірі в Будапешті! У двох сетах представниця України перемогла угорку Панну Удварді.

Для Калініної чвертьфінальний матч турніру в Будапешті став історичним. Українська тенісистка до цього ніколи не проходила так далеко на турнірах WTA.

Крім цього, українська тенісистка мала переможну серію перед чвертьфіналом у Будапешті. Калініна виграла 12 матчів поспіль - вдалося це завдяки двом турнірам ITF, які виграла українка.

За підсумками чвертьфіналу переможна серія Калініної продовжилася до 13 матчів.

У першому сеті Калініній вдалося відігратися, програючи в рахунку 1:3. Українка дозволила суперниці взяти лише один гейм, а сама виграла п'ять, вийшовши уперед за партіями.

Ключовим моментом другої партії став стартовий гейм. Калініна зробила брейк на подачі угорки, завдяки чому здобула перевагу.

Українка мала можливість закінчити партію на подачі суперниці. Проте за рахунку 3:5 не реалізувала чотири матч-поїнти. І лише у наступному геймі на власній подачі змогла довести справу до перемоги.

WTA. Будапешт, чвертьфінал

Панна Удварді (Угорщина) - Ангеліна Калініна (Україна) 0:2 (4:6, 4:6)

Калініна - єдина представниця України, яка залишилася на турнірі в Будапешті за підсумками чвертьфіналів. Інша українка Катерина Козлова свій матч на цій стадії програла першій сіяній Юлії Путінцевій.

Що означає цей результат Калініної

• Переможна серія Калініної збільшилася до 13 матчів.
  • Калініна оновила власний найкращий результат на турнірах WTA.

• У півфіналі Калініна зіграє проти переможниці протистояння між аргентинкою Паулою Ормаечеа та американкою Данієль Коллінз - другим номером посіву в Будапешті.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів