Помер російський артист і музикант Петро Мамонов

Помер російський артист і музикант Петро Мамонов

Помер російський артист і музикант Петро Мамонов

Російський музикант, актор, поет і радіоведучий Петро Мамонов помер на 71-му році життя. Про це повідомляється в його Instagram-акаунті. Інформацію підтвердили на офіційній сторінці артиста у Facebook.

Петро Мамонов був госпіталізований 1 липня через ускладнення внаслідок коронавірусної інфекції.

"В нього була температура, ми її збили. Коли почалося ураження легень, ми терміново викликали швидку. Ураження легень 87%. Covid-19 підтвердився", – розповідала Ольга Мамонова.

Він знаходився в стані клінічної коми та перебував на апараті штучної вентиляції легенів. Музикант провів 19 діб у лікарні, 15 з яких він був в стані штучної коми.

У 2019 артист переніс інфаркт, йому робили дві операції на серці.

Петро Мамонов – радянський і російський рок-музикант. Він є засновником і солістом гуртів "Звуки Му". Також відомий як актор театру і кіно. Зокрема, знімався у фільмах "Таксі-блюз", "Нога", "Пил", "Острів", "Цар" та інших.

У грудні 2020 року Мамонову на три роки заборонили в'їзд до України через незаконне відвідування Криму. У 2017 році Мамонова внесли до бази "Миротворець" через візити до півострова та заперечення російської агресії щодо України. У квітні 2014 року на питання про анексію Криму він відповів, що Росія "вирвала, і справа вірна".

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше