Цієї неділі у Львові святкуватимуть День хокею

Цієї неділі у Львові святкуватимуть День хокею Фото з відкритих джерел

У неділю, 23 лютого, у Львові святкуватимуть День хокею. Як повідомили у пресслужбі мерії, на ковзанці на площі Ринок відбудеться матч між військовослужбовцями з Канади, які служать на Яворівському полігоні та хокейною командою «Галицькі леви».

"Ми будемо мати можливість показати свою майстерність, оцінити їхню. Канада – хокейна країна. Нам є чим хизуватися – ми 5-разові чемпіони України . Серед юнаків, 3-разові чемпіони Карпатської ліги, де входить 7 країн Європи", - розповів президент хокейного клубу "Галицькі леви" Микола Романюк.

О 12:00 відбудеться церемонія відкриття. Матч розпочнеться о 12:40 та складатиметься з двох періодів по 20 хвилин.

У перервах між періодами відбудуться змагання між дітьми, вони закидатимуть шайби у ворота.

ПолітикаЕкономікаКультураСвітВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСпортСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди