Пархомівський музей з Пікассо і Малевичем у колекції отримав новий фірмовий стиль

Пархомівський музей з Пікассо і Малевичем у колекції отримав новий фірмовий стиль

Пархомівський музей з Пікассо і Малевичем у колекції отримав новий фірмовий стиль facebook.com/Пархомівський-Художній-Музей

Пархомівський художній музей ім. Панаса Луньова, що на Харківщині, отримав нову айдентику, комунікаційну стратегію та лінійку брендової продукції. Про це на своїй сторінці Facebook розповів керівник ініціативної групи, яка працювала з музеєм, політолог Микола Давидюк.

Давидюк розповів, що він разом з командою стали партнерами з проєктом Projector і організували конкурс зі створення айдентики, мерчу, сайту та багатьох інших необхідних для сучасного музею речей.

Професійний музейний фотограф відзняв всі експонати в Пархомівці, для музею було створено сучасні україно- і англомовні аудіогіди, які розраховані на популяризацію музею зокрема і для іноземців – "голосами" музею стали співачка Аліна Паш і поет Сергій Жадан.

"Ми ще не закінчили роботу по цьому напрямку, але вже дуже скоро відвідувачі музею у Пархомівці зможуть почути розповіді про його шедеври у своїх телефонах", – розповідає Давидюк.

Пархомівський музей з Пікассо і Малевичем у колекції отримав новий фірмовий стиль

Пархомівка

У межах рекламної компанії організатори надіслали блогерам копії найвідоміших картин з експозиції музею для розміщення у соціальних мережах. Як зазначає Давидюк, їх мета – популяризувати музей та показати, що для таких міст, як Київ, Полтава, Дніпро та Харків, це найкращий варіант для "туру вихідного дня".

"Жителі цих прекрасних міст та їхніх околиць зможуть побачити іспанського Пікассо та українського Малевича, не виїжджаючи за кордон, а просто відвідавши прекрасну Слобожанщину", – повідомляє Давидюк у дописі.

Також керівник ініціативної групи сподівається, що історія з Пархомівським музеєм покаже ймовірні моделі розвитку і стане корисною для інших населенних пунктів. "Потрібно змінювати мислення та шукати нові сценарії. Особливо, коли старі підходи уже не працюють", – зазначає він.

У Пархомівському музеї зберігаються роботи Пікассо, Малевича, Айвазовського та Шевченка. Загалом 7 тисяч картин, 1,5 тисячі з яких виставляється в залах старого палаццо.

Музей заснував вчитель історії з місцевої школи Панас Луньов. До створення колекції шкільного музею він залучив своїх учнів – разом вони збирали картини, ікони, старовинний одяг та предмети побуту. Спочатку зі свого села, потім і з сусідніх.

"Не так багато музеїв в Україні можуть похвалитися колекціями такого рівня — наприклад, Пікассо є лише тут. Прийти та побачити роботу Малевича без спеціальної виставки — лише тут. Пісарро — те саме. Пархомівський художній музей — прекрасний приклад того, як має працювати децентралізація", — розповіла ведуча Оля Носко у програмі "Ідемо в музей" на UA:Культура.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше