На Каннському кінофестивалі презентували асоціацію Ukrainian Female Film Industry

На Каннському кінофестивалі презентували асоціацію Ukrainian Female Film Industry

На Каннському кінофестивалі презентували асоціацію Ukrainian Female Film Industry

На Каннському кінофестивалі презентували асоціацію Ukrainian Female Film Industry) (UFFI). Організація стане частиною міжнародного руху щодо рівних можливостей безвідносно гендеру.

Як йдеться на сторінці організації, її засновницею та співзасновницею стали продюсерка Лариса Гутаревич та режисерка Ксенія Бугрімова.

"Ми вперше публічно презентували меседжі нашої спільноти, які так натхненно розробляли. Запрошуємо долучатися до ком'юніті, щоб створити дружне, прогресивне та потужне середовище для розвитку жінок в кіноіндустрії", – написано в повідомленні.

Планується, що організація стане частиною нової міжнародної мережі підтримки жіночого кінематографічного руху, присвяченого просуванню, професійному розвитку та досягненням жінок у здобутку спільних цілей щодо рівних можливостей безвідносно гендеру у кіноіндустрії.

"Крім цього асоціація надає підтримку, яка може знадобитися кожній з нас в будь-який момент. Юридичну, фінансову, консультаційну та творчу", – кажуть співзасновниці.

Асоціація обіцяє створити більші творчі можливості, надаючи доступ до міжнародних баз по всьому світу – це контакти, рекомендації, інформація про профільні події:

"Ми будемо не тільки створювати якісне та конкурентне українське кіно, Ми знаємо, як розповісти про нього світу, адже в нас буде підтримка потужної міжнародної організації".

Інформацію щодо вступу та інші організаційні деталі обіцяють опублікувати незабаром.

Що відомо

  • Українська режисерка Ксенія Бугрімова зняла короткометражний фільм про незаконний видобуток дорогоцінного каміння на Шрі-Ланці. Фільм називається "Неограновані".
  • Усі люди, які знялися у фільмі стрічці у ролі робітників, – не актори, а видобувачі каміння у реальному житті.

Читайте також

Як етично знімати секс в кіно: розмова з режисеркою Христиною Сиволап

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше