У 2021 році оберуть нового директора Українського інституту. Перший етап – склад конкурсної комісії

У 2021 році оберуть нового директора Українського інституту. Перший етап – склад конкурсної комісії

У 2021 році оберуть нового директора Українського інституту. Перший етап – склад конкурсної комісії Вікіпедія

У 2021 році оберуть нового директора Українського інституту. 12 липня розпочався прийом документів від кандидатів до складу конкурсної комісії. За статутом, конкурс буде оголошено після затвердження її складу.

Як повідомляється на сайті Українського інституту, для участі у відборі кандидати в члени Конкурсної комісії повинні представити заявку в довільній формі та рекомендаційний лист за підписом керівника юридичної особи у довільній формі із зазначенням однієї кандидатури, яка рекомендується для включення до складу конкурсної комісії, та аргументацією важливості включення саме цієї особи.

Юридична особа, яка надає рекомендаційний лист, може бути будь-якої форми власності, однак її статутні документи повинні передбачати міжнародну діяльність у сфері культури, комунікацій, іміджу та презентації України за кордоном, а сама юридична особа має бути активною у цій сфері упродовж останніх трьох років, а саме, не менше п’яти разів на рік організовувати відповідні міжнародні заходи.

Документи можна подати з 12 по 26 липня 2021 року у форматі pdf та word на електронну адресу [email protected] До складу Конкурсної комісії увійдуть 6 осіб.

Склад експертів, які обиратимуть членів конкурсної комісії:

  • Володимир Єрмоленко, філософ, доктор політичних студій (Франція), директор з аналітики ГО "Інтерньюз-Україна", філософ, головний редактор ukraineword.ua, викладач НаУКМА,
  • Тетяна Колтунова (Терен), виконавча директорка ГО "Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу",
  • Лілія Млинарич, президент фестивалю "Джаз Коктебель",
  • Олеся Островська-Люта, генеральний директор НКММК "Мистецький арсенал",
  • Ірина Подоляк, народний депутат 8-го скликання, заступниця міністра культури молоді та спорту 2019-2020 років, Голова Наглядової ради державної установи "Український інститут" 2018-2020 років,
  • Ахтем Сеітаблаєв, режисер директор Державного підприємства "Кримський дім",
  • Олександр Сушко, виконавчий директор Міжнародного фонду "Відродження".

Що відомо

  • Український інститут — державна установа, яка представляє українську культуру у світі та формує позитивний імідж країні за кордоном.
  • Заснований Кабінетом Міністрів у 2017 році, належить до сфери управління МЗС.
  • З 2018 року посаду генерального директора Українського інституту обіймає Володимир Шейко. Фахівець з менеджменту культури, маркетингу і комунікацій. Упродовж 11 років працював на керівних посадах в українському представництві Британської Ради. Організатор культурних проєктів і подій у Великої Британії та 15 країнах Європи.

Читайте також

ДУС оголосило повторний конкурс на посаду гендиректора "Мистецького арсеналу"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше