Історична "бронза" збірної України в чоловічій естафеті 4х100 метрів на молодіжному Євро: відео В'ячеслав Тиртишник

Перша в історії чоловіча медаль України в естафеті молодіжного Євро.

Чоловіча збірна України здобула "бронзу" на молодіжному чемпіонаті Європи в естафеті 4х100 метрів. Українці у складі Еріка Костриці, Андрія Васильєва, Кирила Приходька та Василя Макуха фінішували третіми після атлетів з Німеччини та Іспанії.

Результат українських бігунів став історичним. Уперше на рівні молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики українці виграли бронзову медаль саме в чоловічій естафеті.

На фініші Україна не втримала другу позицію, програвши "срібло" збірній Іспанії. Однак бронзову медаль турніру здобула.