Марина Бех-Романчук виграла останній етап Діамантової ліги перед Олімпіадою-2020

Марина Бех-Романчук виграла останній етап Діамантової ліги перед Олімпіадою-2020

Марина Бех-Романчук виграла останній етап Діамантової ліги перед Олімпіадою-2020 Diamond League

Це перша перемога українки у цих змаганнях в сезоні.

Українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук - переможниця етапу Діамантової ліги в британському Гейтсхеді. 25-річна атлетка була єдиною представницею України на останньому етапі змагань перед стартом Олімпійських ігор.

У секторі для стрибків у довжину основними суперницями Марини мали бути чинна чемпіонка світу німкеня Малайко Мігамбо та британка Жасмін Соєрс. Обидві влітку 2021 року уже стрибали 6.90 м та далі.

Формат стрибків у довжину на етапах Діамантової ліги передбачає дві системи відбору: за результатами перших п'яти спроб у фінал проходять три найкращі спортсмени, а тоді вони стрибають ще раз - і для визначення переможця враховується лише остання спроба.

Марина Бех-Романчук з першої до п'ятої спроби перебувала на другому місці. У п'ятому стрибку українка показала результат 6.77 м - найкращий серед усіх, який вивів її у фінальний раунд.

У фінал також пройшли німкеня Мігамбо та іспанка Фатіма Діаме.

Мігамбо стрибнула у вирішальому рауді 6.65 м - найкращий результат свій на етапі. Але Марина змогла покращити її показник своїм стрибком - 6.67 м!

Відповідно, Марина Бех-Романчук виграла змагання у фіналі, але також показала найкращий стрибок вечора!

  • Діамантова ліга. Гейтсхед. Стрибки у довжину. РезультатВрахований саме фінальний стрибок
  1. Марина Бех-Романчук (Україна) - 6.67 м
  2. Малайко Мігамбо (Німеччина) - 6.65 м
  3. Фатіма Діаме (Іспанія) - 6.46 м

Що сказала Бех-Романчук після перемоги

"Я рада. 6.77 м - непоганий результат, до того ж я виграла, тому я рада. Цього сезону у мене було більше змагань, вони послідовні, а тепер рухаємося до Токіо. Сподіваюся, мої стрибки у Токіо будуть кращі, ніж сьогодні. Я відчуваю підтримку, сподіваюся вона допоможе мені, навіть коли не буде глядачів у Токіо".

Що означає ця перемога Марини Бех-Романчук

  • Це був четвертий старт для українки на етапі Діамантової ліги у сезоні: двічі була третьою і одного разу без результату, це перша перемога.
  • Загалом це другий виграш у сезоні на усіх міжнародних турнірах - і другий поспіль.
  • Найкращим результатом Бех-Романчук у сезоні залишається стрибок на 6.79 метра.
Категорії
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів