Український шпажист здолав росіянина і виборов "золото" Кубка світу

Український шпажист здолав росіянина і виборов "золото" Кубка світу Facebook

На етапі Кубка світу з фехтування, який завершився у швейцарському Берні, Ігор Рейзлін здобув першу у своїй кар’єрі перемогу цього турніру. Його сусідом за п’єдесталом у чоловічій шпазі став іще один українець.

На шляху до тріумфу Рейзлін залишив позаду суперників з Угорщини, Південної Кореї, здолав трьох представників Франції, а у вирішальному поєдинку поборов фехтувальника з Росії (11:10).

П’єдестал із ним розділив Роман Свічкар — "бронза" стала його першою індивідуальною нагородою на етапах Кубка світу.

Український шпажист розквитався з росіянином і здобув “золото” Кубка світуFacebook

Український шпажист розквитався з росіянином і здобув “золото” Кубка світу

На цьому лік медалям "синьо-жовтих" у Швейцарії не завершується. Прапор України майорів завдяки бронзовому звершенню все тих же Романа Свічкаря та Ігоря Рейзліна у команді з Богданом Нікішиним та Анатолієм Гереєм.

Бронзові медалі привезуть до України й шаблістки. На етапі Кубка світу у французькому Орлеані третю сходинку в індивідуальних змаганнях забезпечила собі досвідчена Ольга Харлан. Ще одну "бронзу", вже командну, вона виборола разом із Аліною Комащук, Оленою Вороніною та Юлією Бакастовою.

Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start