НХЛ планує повернутися до формату чемпіонату, що був до пандемії коронавірусу. Як він виглядатиме

НХЛ планує повернутися до формату чемпіонату, що був до пандемії коронавірусу. Як він виглядатиме

НХЛ планує повернутися до формату чемпіонату, що був до пандемії коронавірусу. Як він виглядатиме AP

82 матчі та поділ на два дивізіони.

Керівництво Національної хокейної ліги планує повернутися до формату чемпіонату, який був до пандемії коронавірусу. Про це повідомили у зверненні очільники НХЛ Гері Беттман та Біл Дейлі.

Сезон 2020/21 в НХЛ проводився за іншого формату через пандемію коронавірусу. Він передбачав розподіл франшиз на чотири дивізіони та 56 матчів, які мали провести команди у сезоні.

Читайте також: "Тампа Бей Лайтнінг" вдруге поспіль виграла Кубок Стенлі

Проте у сезоні 2021/22 керівництво НХЛ планує повернутися до старого формату. І вже провело перемовини щодо цього.

Які зміни планують у форматі НХЛ?

  • Кількість матчів у регулярному чемпіонаті: 82, команди грають одна проти одної двічі.
  • Формат дивізіонів: Столичний та Атлантичний (Східна конференція), Центральний та Тихоокеанський (Західна). У сезоні 2020/21 - чотири дивізіони (Східний, Західний, Північний, Центральний).
  • "Розташування" команд у дивізіонах: "Арізона Койотіс" відправиться у Центральний дивізіон, новачок сезону "Сіетл Кракен" - Тихоокеанський.

Поки що рішення щодо повернення до "старого" формату є неостаточним. Одна із причин - майбутні Олімпійські Ігри-2022, які можуть вплинути на календар нового сезону НХЛ.

"Ми провели хороші перемовини з Асоціацією гравців влітку 2020-го. Домовилися, що якщо умови будуть хорошими, і ми зможемо досягти згоди щодо усіх матеріальних питань, то у такому разі будемо підтримувати ідею участі на Олімпійських Іграх, і такою залишається наша позиція. Звернулися до Асоціації гравців щодо вирішення цих питань, і цей процес продовжується", - сказав заступник комісіонера НХЛ Біл Дейлі.

Дата початку нового сезону поки що не є визначеною. 23-24 липня має відбутися драфт НХЛ, і до того часу в лізі мають презентувати календар сезону 2021/22. Відомо, що у НХЛ працюють над двома варіантами: перший передбачає перерву на час зимової Олімпіади, другий - не передбачає.

Що відомо

  • Гравці НХЛ не брали участі на останніх зимових Олімпійських Іграх у Пхьончхані. Перед цим вони змагалися на п'яти поспіль Олімпіадах - з 1998 по 2014 року, а мотивом відмови від Олімпіади-2018 був саме її вплив на сезон НХЛ.
  • Під вплив пандемії коронавірусу потрапили два сезони НХЛ. У сезоні 2019/20 регулярний чемпіонат був достроково припинений, а 24 клуби (замість 16) змагалися за перемогу в Кубку Стенлі.
  • Сезон 2020/21 у НХЛ завершений. Володарем Кубка Стенлі удруге поспіль стала "Тампа Бей Лайтнінг".
  • Зимові Олімпійські Ігри відбудуться в Пекіні з 4 до 20 лютого 2022 року.
Категорії
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів