Інтерв’ю Лозниці, Ґраппа і Фархаді у спецпроєкті UA: КУЛЬТУРА з Каннського кінофестивалю

Інтерв’ю Лозниці, Ґраппа і Фархаді у спецпроєкті UA: КУЛЬТУРА з Каннського кінофестивалю

Інтерв’ю Лозниці, Ґраппа і Фархаді у спецпроєкті UA: КУЛЬТУРА з Каннського кінофестивалю festival-cannes.com

У вівторок, 13 липня, о 21:20 на суспільному каналі UA: КУЛЬТУРА вийде перший спеціальний випуск "UA: КУЛЬТУРА на Каннському міжнародному кінофестивалі".

У першому випуску виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін розповість про цьогорічний Каннський кінофестиваль: правила безпеки через коронавірус — на які локації можна потрапити за наявності тесту; прем’єру українських фільмів у Каннах — "Бабин Яр. Контекст" Сергія Лозниці та "Ольга" Елі Ґраппа; про найцікавіші фільми, представлені на фестивалі, та останні новини у сфері кіно.

У наступних випусках глядачі каналу UA: КУЛЬТУРА побачать інтерв’ю з режисерами, які цього року презентують свої фільми в Каннах:

  • у середу, 14 липня, — про прем’єру своєї стрічки "Бабин Яр. Контекст»"розкаже Сергій Лозниця;
  • у четвер, 15 липня, — Лук’ян Галкін поспілкується з французьким режисером фільму "Ольга" Елі Ґраппом, завдяки якому на кінофестивалі прозвучав гімн України;
  • у п’ятницю, 16 липня, — іранський режисер Асгар Фархаді представить свою стрічку "Герой", яка претендує на головний приз фестивалю.

Про залаштунки найпрестижнішого кінофестивалю, Європу в період карантинних обмежень, заходи безпеки та як потрапити у Францію — розкаже ведуча Юлія Дичук у влогах для ютуб-каналу Суспільне | Культура.

Зазначимо, спеціальні включення з Каннського кінофестивалю для програм "Суспільна студія", "Новини" на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та UA: Українське радіо розкажуть про основні події та атмосферу кінофестивалю.

Дивіться спецпроєкт "UA: КУЛЬТУРА на Каннському міжнародному кінофестивалі" із 74-го Каннського кінофестивалю з вівторка, 13 липня, по п’ятницю, 16 липня, о 21:20 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також онлайн на сайті Суспільне | Культура, або у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше