Безплатні уроки іспанської від волонтера у Херсоні

Безплатні уроки іспанської від волонтера у Херсоні

Безплатні уроки іспанської від волонтера у Херсоні
Суспільне Херсон

Волонтер Маріо Гарсія Калатаюд розповідає, що вирішив на вихідних проводити безплатні заняття з іспанської мови, бо серед його знайомих багато людей хочуть вивчити цю мову. Сам чоловік 5 років живе в Україні:

"Я багато років служив в іспанській армії. Раніше вирішив пійти на пенсію. Саме в той час почалися воєнні дії в Україні. Я вирішив сюди приїхати. З тих пір, я допомагаю українській армії. Кожного місяця їду в зону проведення операції об'єднаних сил. У мене друзі військовослужбовці. Я допомагаю їх родинам. Мені надсилають волонтерську допомогу з Іспанії, Японії, Канади. Я вважаю, що моя місія - допомагати людям".

Христина Студинська говорить, що інформацію про безплатні уроки іспанської мови побачила в Фейсбуці:

"Я не вивчала іспанську мову, але вона мені дуже цікава. Я хотіла вивчити ще якусь мову, окрім української, російської та англійської. Я граю в аматорському театрі. Так вийшло, що моя героїня знає іспанську мову. Мені як акторці треба спілкуватись іспанською. І це доля, бо я відкрила Facebook і бачу ці безкоштовні курси".

На безплатні заняття з іспанської мови прийшла і Анастасія Сергєєва:

"Я вважаю, що вивчати інші мови – це корисно. Можна познайомитись з іншими людьми. З’являються нові інтереси. Звичайно, що це цікаво".

Як розказав Маріо Гарсія за два,три місяці можна навчитись спілкуватись іспанською мовою:

"Українські та іспанські мови схожі. Є іспанські фрази, які нагадують українські. Ця мова проста, легше ніж англійська. Особливо грамматика. Я думаю, що за 2, 3 місяці люди, які будуть практикуватись, заговорять іспанською".

Анна Тонг, Григорій Шматко

На початок