У Франції арештували митця Павленського, який показав секс-відео кандидата Макрона

У Франції арештували митця Павленського, який показав секс-відео кандидата Макрона

У Франції арештували митця Павленського, який показав секс-відео кандидата Макрона facebook

У Франції прокуратура оголосила про арешт митця Петра Павленського в рамках розслідування насильства, вчиненого 31 грудня. Про це повідомляє Le Figaro.

За даними видання, арешт Павленського пов'язаний з інцидентом, що стався у новорічну ніч. Тоді у Парижі Павленський нібито поранив ножем двох людей, а його у відповідь вдарили пляшкою по голові. 

Повідомляється, що митця арештували "в рамках розслідування, відкритого за вчинення умисного насильства зі зброєю".

Що відомо:

  • Раніше цього місяця Павленський нагадав про себе тим, що опублікував секс-відео, через яке від участі у виборах мера Парижа відмовився перший номер у списку партії президента Франції Бенжамен Гріво.
  • Павленський оприлюднив в інтернеті статтю про Гріво, додавши переписку політика із молодою дівчиною, а також відео сексуального характеру, які він нібито відправляв їй.
  • Петро Павленський отримав популярність у 2013 році після перфомансу, під час якого він прибив мошонку до бруківки на Червоній площі у Москві. Пізніше він підпалював двері будівлі ФСБ, за що сім місяців перебував у в'язниці.
  • Митець виїхав з РФ у 2017 році і просив про притулок у Франції, коли російська влада звинуватила його в сексуальному нападі.

Категорії