UA: КУЛЬТУРА вестиме щоденники Каннського кінофестивалю

UA: КУЛЬТУРА вестиме щоденники Каннського кінофестивалю

UA: КУЛЬТУРА вестиме щоденники Каннського кінофестивалю
festival-cannes.com

Команда суспільного телеканалу UA: КУЛЬТУРА вирушила до Франції, щоб підготувати серію спеціальних випусків "UA: КУЛЬТУРА на Каннському міжнародному кінофестивалі", які покажуть з вівторка 13 липня по п’ятницю 16 липня в ефірі телеканалу.

Виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін проведе інтерв’ю з режисерами, які цього року презентують свої фільми в Каннах. Зокрема, глядачі побачать інтерв’ю з режисером Сергієм Лозницею, в якому він розкаже про прем’єру свого документального фільму "Бабин яр. Контекст" у Каннах.

"Канни — єдиний з фестивалів так званої "великої трійки", до якої також входять Берлінале та Венеція, що був скасований у 2020-му через пандемію та карантинні обмеження. Тож повернення Канн скидається на маркер надії для світу кіно, що помалу адаптується до нових реалій. У цьому році на Лазуровому березі фантастична програма, що включає й український контекст — зокрема, документальну стрічку Сергія Лозниці та історію української гімнастки у фільмі "Ольга" Елі Ґраппа", — розповів Лук’ян Галкін.

Про залаштунки найпрестижнішого кінофестивалю, Європу в період карантинних обмежень, заходи безпеки та як потрапити у Францію розкаже ведуча Юлія Дичук у влогах "Щоденники Каннського кінофестивалю" для ютуб-каналу Суспільне | Культура.

Спеціальні включення з Каннського кінофестивалю для програм "Суспільна студія", "Новини" на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та UA: Українське радіо розкажуть про основні події та атмосферу кінофестивалю.

Цьогоріч Каннський міжнародний кінофестиваль відновив свою роботу після минулорічної перерви, яка сталася через пандемію covid-19.

Дивіться спецпроєкт із 74-го Каннського кінофестивалю з вівторка, 13 липня, по п’ятницю, 16 липня, о 21:20 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА, а також онлайн на сайті, або у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS та Android.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА транслював лінійку кінопоказів "Каннський фестиваль на UA: КУЛЬТУРА", а також щотижня показує якісні закордонні та українські фільми.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант