Даяна Ястремська вилетіла в півфіналі турніру в Гамбурга від 198-ї ракетки світу

Даяна Ястремська вилетіла в півфіналі турніру в Гамбурга від 198-ї ракетки світу

Даяна Ястремська вилетіла в півфіналі турніру в Гамбурга від 198-ї ракетки світу wsopen.com

Українка вигравала 1:0, але втратила перевагу.

Українська тенісистка Даяна Ястремська не змогла пройти до фіналу турніру WTA в німецькому Гамбургу. 21-річна Ястремська, яка проводила перші змагання після виправдання у допінговій справі, програла у півфіналі.

Суперницею Даяни була румунка Єлена-Габріеле Русе, 198-а ракетка світу. У Гамбургу Русе виграла попередні п'ять матчів (розпочала з кваліфікації), а проти Ястремської ніколи не грала.

Перший сет українка розпочала з програної власної подачі, але одразу зробила зворотній брейк. А тоді ще двічі брала подачу суперниці та перетворила рахунок 2:2 в 6:2 на свою користь.

Другий сет пройшов за протилежним сценарієм: Даяна повела 1:0, але програла наступні шість геймів і сет (1:6). Під час партії Ястремська брала медичний таймаут, але до перемоги в сеті її це не повернуло.

Третій сет став найбільш рівним у матчі. Перший брейк трапився у восьмому геймі - Даяна програла свою подачу за рахунку 3:4. Румунка подавала на матч, але невдало: українка зробила брейк (4:5).

На своїй подачі за рахунку 4:5 Ястремська мала три геймболи, не реалізувала їх, а Русе з першого матчболу закрила гру - 6:4 на її користь у третьому сеті.

  • WTA. Гамбург. Півфінал

Даяна Ястремська (Україна, 1) - Єлена-Габріеле Русе (Румунія) 1:2 (6:2, 1:6, 4:6)

Що далі

  • Фінал турніру в Гамбургу відбудеться в неділю, 11 липня. Суперницею румунки буде переможниця німецького дербі у півфіналі: Юле Німаєр або Андреа Петковіч.
  • За результатами турніру Даяна Ястремська перебуватиме на 44-му місці у світовому рейтингу.
Категорії
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів