"Енканто: Світ магії". Disney опублікував тізер нового мультфільму від творця "Рапунцель"

"Енканто: Світ магії". Disney опублікував тізер нового мультфільму від творця "Рапунцель"

"Енканто: Світ магії". Disney опублікував тізер нового мультфільму від творця "Рапунцель" Кадр з мультфільму "Енканто: Світ магії"

Disney випустив український тізер нового анімаційного фільму "Енканто: Світ магії". Режисерами стрічки стали Джаред Буш ("Зоотрополіс") і Байрон Ґовард ("Рапунцель: Заплутана історія").

Новий мультфільм розповідає про незвичайну родину Мадриґаль. Вони живуть у чарівному будиночку, у жвавому містечку під назвою Енканто, захованому серед гір Колумбії.

Магія Енканто благословила кожну дитину в родині унікальним талантом: від суперсили до дару зцілення. Кожну дитину, окрім Мірабель. Однак, коли дівчина з’ясовує, що Енканто загрожує небезпека, Мірабель вирішує, що саме вона, єдина звичайна дитина родини Мадриґаль, має стати останньою надією на порятунок містечка.

Прем'єра мультфільму відбудеться 21 листопада 2021 року.

Що відомо

  • Компанія Волта Діснея — одна з найбільших корпорацій індустрії розваг у світі.
  • У 2010 році вийшов 50-й повнометражний анімований фільм Walt Disney Animation Studios, "Рапунцель: Заплутана історія".
  • Студія Діснея є одним із найбільших гравців на сучасному медійному ринку. Проте багато сучасних студій, на кшталт DreamWorks і Pixar, часто висміюють різноманітні діснеївські кліше в своїх картинах. Також компанія періодично зазнає критики від релігійних та громадських організацій.
  • У лютому 2020 року Disney додала до старих епізодів The Muppet Show попередження про негативне зображення та жорстокість щодо людей та культур. Студія наголосила, що хоче контекстуалізувати культурно образливі матеріали, а не вирізати їх.

Читайте також

Де подивитися українську анімацію, яку зняли за 60 років: тематичний ютуб-канал

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше