Росія через допінг втратила лідерство у медальному заліку Олімпіади у Сочі

Росія через допінг втратила лідерство у медальному заліку Олімпіади у Сочі

Росія через допінг втратила лідерство у медальному заліку Олімпіади у Сочі biathlonworld.com

Збірна Росії через допінговий скандал опустилася на друге місце в медальному заліку зимової Олімпіади-2014 у Сочі. Це сталося після рішення Міжнародного союзу біатлоністів (IBU), який позбавив росіянина Євгена Устюгова золотої медалі Олімпійських ігор 2014 року за порушення антидопінгових правил.

В активі Росії на змаганнях в Сочі залишилося 10 нагород найвищого ґатунку. Це – на одну золоту медаль менше, ніж у Норвегії. До цього, за однакової кількості кількості золотих медалей, у Росії була перевага за кількістю срібних нагород.

Тепер на чолі медального заліку знаходиться Норвегія.

Як повідомлялося в суботу, IBU висунув звинувачення проти російських біатлоністів Євгена Устюгова і Світлани Слєпцової в порушенні антидопінгових правил. Біатлоністи відсторонені на два роки кожен і позбавлені всіх нагород.

На Олімпіаді в Сочі росіяни виграли 13 золотих, 11 срібних і 9 бронзових медалей. Однак на тлі допінгового скандалу навколо російського спорту російську команду позбавили ​​декількох нагород.

Що відомо:

  • Через маніпуляції в базі допінг-проб Виконком Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) на 4 роки позбавив Росію права брати участь у великих міжнародних змаганнях, включно з Олімпіадами та чемпіонатами світу. Спортсмени з РФ зможуть брати участь у змаганнях під нейтральним прапором за умови, якщо доведуть свою непричетність до допінгу.
  • Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) було позбавлене статусу відповідності.
Категорії
Паралімпійський спортОлімпійський спортФормула 1MMAКіберспортІнше