Головний чемпіонат з Dota 2 змінив дату та місце проведення. Де та коли він відбудеться

Головний чемпіонат з Dota 2 змінив дату та місце проведення. Де та коли він відбудеться

Головний чемпіонат з Dota 2 змінив дату та місце проведення. Де та коли він відбудеться AP

The International 10 пройде в Бухаресті.

Один із наймасштабніших турнірів з кіберспортивної дисципліни Dota 2 - The International - змінив дату та місце проведення. Про це повідомляє компания Valve - організатор змагань.

The International 10 мав відбутися у 2020 році, однак через пандемію коронавірусу його перенесли на 2021-й. Приймати змагання мала столиця Швеції Стокгольм.

У середині травня Valve підтвердили, що The International 10 відбудеться у Стокгольмі. Проте у підсумку турнір довелося переносити в інше місце - влада Швеції наприкінці червня відмовила організаторам турніру у визнанні The International елітним спортивним змаганням для надання віз його учасникам.

Читайте також: Головний чемпіонат з Dota 2 відбудеться у 2021 році, призовий фонд - $40 млн. Де та коли він пройде

Valve шукали альтернативу Стокгольму та її знайшли. Турнір прийматиме столиця Румунії Бухарест.

Водночас, зі зміною місця проведення турніру відбулися корективи і в датах. Тепер The International 10 пройде не в серпні, а у жовтні - з 7 по 17 жовтня.

Крім цього, The International у Бухаресті відбудеться з глядачами. Перед затвердженням турніру у Стокгольмі в 2021 році Valve повідомляли, що це питання є невирішеним.

Що відомо

  • Призовий фонд The International 10 складе 40 млн доларів. Цю ж суму команди повинні були розділити між собою у 2020 році - з того часу він не збільшився.
  • Чинним переможцем The International є команда OG, яка у фіналі 2019 року перемогла Team Liquid.
  • У квітні 2020 року заявку на проведення турніру подав Київ. Столиця України претендувала саме на проведення The International у 2021 році, проте через те, що у 2020-му він не відбувся, господарем турніру залишився Стокгольм.

The International 10: регламент та календар змагань

Регламент
  • На The International 10 візьмуть участь 18 команд, які будуть поділені на дві групи по дев'ять колективів. 12 команд потраплять на турнір за результатами DPC-сезону, ще шість отримають перепустку у якості переможців регіональних кваліфікацій.
  • За регламентом турніру, команди гратимуть у два етапи. Перший (груповий) відбудеться з 7 по 10 жовтня, і за його підсумками визначаться 16 команд-учасниць плей-оф. Дві команди, що посядуть останні місця, покинуть турнір.
  • Під час другого етапу (з 10 по 17 жовтня) команди гратимуть у плей-оф. Команди, що посіли 1-4 місця в групі, гратимуть у верхній сітці, ті, що посіли 5-8 місця - у нижній.
Календар
  • 7-10 жовтня - груповий етап
  • 10-17 жовтня - плей-оф (верхня та нижня сітки)
  • 17 жовтня - фінал The International

Важливо. Команда, яка програє у верхній сітці, матиме можливість вийти у фінал змагань, опустившись у нижню сітку. Для цього їй потрібно здолати всіх суперників у нижній сітці.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів