Черкаський підрядник припиняє вивозити негабарит

Черкаський підрядник припиняє вивозити негабарит

Черкаський підрядник припиняє вивозити негабарит

Із восьмого липня управлінська компанія "Нова якість" призупиняє вивіз негабариту в Черкасах. Про це повідомив її засновник Андрій Бортник.

Згідно з рішенням Північного апеляційного господарського суду про розірвання договору, компанія більше не надаватиме послуги з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів, зазначив підприємець.

"Ми чекаємо повний текст рішення та однозначно готуємося до оскарження у Верховному Суді України. На цей період ми припиняємо вивозити сміття", – йдеться у повідомленні.

За словами адвоката "Нової якості" Максима Підгорного, тепер компанія активізує роботу з боржниками. Заборгованість стягуватимуть шляхом позовних проваджень. У такому разі мешканцям доведеться сплатити кілька тисяч гривень додаткових витрат у вигляді судового збору та компенсації послуг адвокатів.

У міськраді зазначили, що жителі міста, яким потрібно вивезти негабаритне або ремонтне сміття, повинні замовити цю послугу на КП "Черкаська служба чистоти".

Складувати негабарит на контейнерних майданчиках Черкас забороняється. Контроль за дотриманням правил благоустрою здійснюватиме управління інспектування та поліція. На порушників чекатиме штраф.

Читайте також

Вибір редакції

На початок