Херсонці на день Св.Валентина разом заспівали "Червону руту"

Херсонці на день Св.Валентина разом заспівали "Червону руту"

Херсонці на день Св.Валентина разом заспівали "Червону руту"
Суспільне Херсон

У День закоханих, у десяти громадах різних регіонів України заспівали у форматі "Ком'юніті хорів". Долучився до заходу Херсон.

Соціальний проект "Херсон. Ком'юніті хор" вчетверте об’єднав херсонців. 14-го лютого громада заспівала пісню Володимира Івасюка "Червона рута". До акції долучилося близько ста людей, розказала голова фонду громади Херсона "Захист" і організаторка акції Лариса Польська:

"Ми всі разом вирішили, що це буде "Червона рута" - пісня, яку люблять всі люди. Залюбки співають. І в цьому році пісні виповнилося 50 років. Зараз запросили людей сюди. Це і молодь, і пенсіонери, і діти. І це зовсім незнайомі між собою люди. Є у нас хормейстер - Ольга Кузнєцова. Вона і задасть тон".

Прийшов заспівати і херсонець Богдан Демидась:

"Настрій позитивний, чудовий. Співалося чудово. Чесно кажучи, трішки горло підсіло. Але нічого. Ми подолаємо всі ці труднощі і виклики. Акція мега крута. Класно, що зібралося стільки народу. Пісня супер".

За словами Лариси Польської за результатами акції буде створений відео кліп. За тиждень його мають оприлюднити у соцмережах.

Ольга Ляшенко, Владислав Купрєєв.

На початок