Тернопільські легкоатлети-юніори посіли призові місця у Луцьку

Тернопільські легкоатлети-юніори посіли призові місця у Луцьку Федерація легкої атлетики Тернопільської області

Три медалі вибороли тернопільські атлети на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів. Змагання відбувалися у Луцьку. Тернопільські легкоатлети-юніори здобули дві срібні медалі і бронзову. Про це повідомив тренер Іван Панасюк.

Срібні нагороди вибороли Ігор Висоцький в метанні диску з результатом 49.06 м та Віктор Гнатів в бігу на 3000 м з перешкодами (9.27,29 сек), і бронзова медаль - за Тетяною Когут також в бігу на 3000 м з перешкодами (11.05,65 сек). Усі призери представляють обласну ШВСМ.

Спортсмени обласної ДЮСШ. Так, Сулило Дмитро у бігу на 3000 м з перешкодами з результатом 9.45,30 сек зайняв четверте місце, а Дарина Мостова, метнувши спис на позначку 33,32 м, виборола сьоме місце.