Lucasfilm випустить збірку аніме за мотивами "Зоряних війн"

Lucasfilm випустить збірку аніме за мотивами "Зоряних війн"

Lucasfilm випустить збірку аніме за мотивами "Зоряних війн" Star Wars: Visions

Lucasfilm випустить збірку короткометражних аніме Star Wars: Visions, дія яких відбувається у всесвіті "Зоряних війн". Прем'єра відбудеться 22 вересня на стримінгу Disney+.

Як повідомляє Bird in flight, відео з кадрами з майбутньої антології, а також історією створення кожного епізоду, з'явилося на ютуб-каналі Star Wars. В описі сказано, що творці оригінальних "Зоряних воєн" надихалися серед іншого міфологією Японії і фільмами класика японського кінематографа Акіри Куросави.

Мета проєкту Star Wars: Visions посприяти подальшому вивченню спадщини "Зоряних воєн" через унікальний стиль анімації кожної японської студії, яка працювала над цією антологією.

Кіностудія вирішила надати авторам, які працювали над цим проєктом, максимально широкі творчі можливості.

"Ми хотіли, щоб це було максимально автентично для студій і творців. Ідея полягала в тому, що це їх бачення і в ньому відображені всі елементи всесвіту "Зоряних воєн", які їх надихають", розповів продюсер LucasFilm Джеймс Во.

Що відомо

  • Медіафраншиза "Зоряних війн" включає 9 основних кінофільмів, 2 спін-оффи, а також анімаційні серіали, мультфільми, телефільми, книги, комікси, відеоігри, поєднані єдиним всесвітом, вигаданим Джорджем Лукасом наприкінці 1970-х років.
  • У 2023 році відкриється музей наративного мистецтва в Лос-Анджелесі, який фінансує режисер Джордж Лукас. Будівництво основної конструкції у формі космічного корабля вже завершили, але процес сповільнила пандемія.
  • Режисер Джордж Лукас надав для музею 100 тисяч предметів з особистої колекції образотворчого та популярного мистецтва. Це картини, скульптура, фотографія, ілюстрація, комічне мистецтво та предмети, пов'язані зі зйомками "Зоряних війн".

Читайте також

Як вигадували світ "Віктора Робота". Інтерв'ю з автором мультфільму Лавренішиним

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше